Autor:
Andres Tennus

Riigikogu esimees Lauri Hussar külastas Tartu Ülikooli

Riigikogu esimees Lauri Hussar külastas täna Tartu Ülikooli, kus ta kohtus rektor Toomas Asseri ja õppeprorektor Aune Valguga.

„On väga meeldiv, et Riigikogu esimees tegi oma esimese ametliku visiidi just Tartu Ülikooli. Saime kinnituse, et Lauri Hussar suhtub kõrghariduse temaatikasse väga mõistvalt ja tal on sellest hea sisuline ülevaade,“ sõnas rektor. Kohtumisel tuli muu hulgas juttu kõrghariduse rahastamise tulevikust ning õpetajakoolituse ja arstiõppe kasvuvajadusest.

Image

Fotol vasakult Riigikogu esimees Lauri Hussar, Tartu Ülikooli rektor Toomas Asser ja õppeprorektor Aune Valk. Foto: Andres Tennus

ave_doktoritöö_kaas.png

Kairi Adamson kaitseb doktoritööd „Digifotograafia rakendatavus lehenurkade ja klasteriseerumisindeksi muutuste jälgimisel“