Skytte instituudi lõpuaktus 2024

Tartu Ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituudi lõpuaktus toimub 19. juunil 2024 kell 11.00 Tartu Ülikooli peahoone (Ülikooli 18) aulas.

Skytte instituudi lõpuaktusele on oodatud kõik meie bakalaureuse- ja magistriõppekavade lõpetajad, lõpetajate külalised ning instituudi töötajad.

Korraldusliku poole pealt on hea teada, et aktus toimub nii eesti kui inglise keeles ning lõpetajatel palume koguneda vähemalt 15 minutit enne aktuse algust peahoone esimesele korrusele. Õnnitlused ja lilled palume üle anda peale aktuse lõppu peahoone ees, millele järgneb viis minutit hiljem instituudi ühine grupipilt. Pildile on väga oodatud kõik meie lõpetajad ja Skytte töötajad!

Lõpuaktuse otseülekannet on võimalik jälgida UTTV vahendusel.

Meeldejäävat aktust soovib Teie Johan Skytte poliitikauuringute instituut

Märgi ennast Facebooki üritusel

Meie loodame Sinuga kunagi uuesti kokku saada. Võibolla kaasesinejatena järgmisel kõrgetasemelisel konverentsil; esindame vastaspooli läbirääkimislaua taga; suvekoolis või ehk mõnel meie täiendkoolitusel. 

Peale lõpetamist oled oodatud ühinema Skytte vilistlaskoguga, sest Kääriku kutse saadame vaid vilistlaskogu liikmetele :)


Lisainfo: Evelyn Pihla, evelyn.pihla@ut.ee

Foto on dekoratiivne

Piret Kärtner: kuidas valmistada ette häid õpetajaid?

keeleauhind

Eesti ja Läti keeleauhinna pälvis keeleteadlane Karl Pajusalu

Tudeng loengus

Üliõpilaste teadustööde riiklikule konkursile oodatakse lõputöid