Autor:
Kait Krull

Tartu Ülikooli talveülikooli kursustele on oodatud osalema kõik huvilised

2011. aastal alanud Tartu Ülikooli talveülikooli traditsioon toob igal aastal kokku hulgaliselt täiendusõppe huvilisi eri valdkondadest.

Veebruaris algavad talveülikooli raames kursused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Viljandis, aga valikus on ka veebis toimuvaid koolitusi.

“Elukestva õppe ülikoolina soovime eri vanuses täiskasvanud õppijatele pakkuda mitmekesiseid täiendusõppe võimalusi,” ütles talveülikooli programmijuht Esta Pilt ja lisas, et programm on tänavu laienenud ja kokku saab valida 18 kursuse vahel. „Esmakordselt pakutakse näiteks koolitusi „Juhi roll meeskonnas”, “Rõivaesemete paikamine ja parandamine”, “Veinietiketi lühikursus” ning “Tahtlik enesevigastamine – kes ja miks? Sekkumisvõimalused”, “ lisas Pilt.

Talveülikooli kavas on ka mitmed praktilised koolitused, mis sobivad hästi just tööalaste oskuste täiendamiseks – näiteks „Loovus ja probleemide lahendamine“ ja „Jõustamispaus juhtidele: kolm coaching’u meetodit“. Samas leiab valikust ka muid kasulikke ja silmaringi laiendavaid koolitusi nagu „Toataimed kodus ja kontoris“, „Liikumine ja tants kehapsühholoogias“, „Harjumuse jõud ja vaim: spordi ja liikumisega seotud harjumuste kujundamine“ ning „Dünaamiline rüht ja asendite korrektsioon“.

Kõigi talveülikooli koolitustega saab tutvuda ja neile registreeruda kodulehel.

Väärikate ülikool - Tartu Ülikool

Tartu Ülikooli väärikate ülikool tähistab 15. aastapäeva konverentsiga

Täiendusõppe kogemusseminar 2024 - Tartu Ülikool

Tartu Ülikooli täiendusõppes osales möödunud aastal rekordarv õppijaid