Autor:
Maanus Kullamaa

Tehisintellekti- ja robootikakeskuse AIRE klubi 16. üritusel räägitakse tehnoloogiast tulevikutehases

Ülikoolipere on oodatud ettevõtlusnädala raames AIRE klubi 16. üritusele, mis toimub 2. oktoobril kl 16.30–19.00 innovatsiooni ja loomekeskuses Objekt (Narva, Linda 2). Räägime tööstussektoris nutikate digilahenduste kasutuselevõtust ja jagame inspireerivaid kogemuslugusid. Üritust aitab korraldada Ida-Viru Ettevõtluskeskus.

Ürituse teemad

🔹 Nutikad tootmislahendused: innovatsioon tööstuses 
🔹 
Tuleviku tehased: tehisintellekti võimaluste rakendamine

🔹 Praktilised näited: digitaliseerimise edulood tööstusettevõtetes

AIRE klubiüritus toob kuulajateni tööstussektori tipparvamusliidrid, kes jagavad oma teadmisi ja kogemusi digitaliseerimise proovikividest. See on suurepärane võimalus õppida teiste ettevõtete parimatest tavadest ning leida uusi võimalusi ja kontakte oma ettevõtte konkurentsivõime tugevdamiseks. Samuti saab üritusel laiendada oma võrgustikku ja tutvuda ülikoolide või teiste tööstussektori spetsialistidega. Pärast ametlikku osa on kõigil osalejatel võimalus suhelda vabamas õhkkonnas ning arutada oma ideid ja projekte. 

Osalema on oodatud kõik huvilised ja üritus on tasuta. Registreeruda saab kuni 27. septembrini. 

Kohtumiseni AIRE klubiüritusel!

Tehisintellekti- ja robootikakeskust AIRE kaasrahastab Euroopa Liidu Digitaalse Euroopa Programm (European Digital Innovation Hubs ehk EDIH) ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (AI & Robotics Estonia – EDIH, projekti number 101083677).

Better Medicine'i meeskond

Tartu Ülikool saab osaluse ettevõttes Better Medicine OÜ, kes diagnoosib tehisaru abil vähktõbe

main building with flags

Tasuta RKT koolitused

Latitude59

Tartu Ülikool juhib konverentsil Latitude59 tähelepanu süvatehnoloogiale