Tule Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna kodumängudele!

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi kutsub nii ülikooli töötajaid kui ka üliõpilasi kaasa elama Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna detsembri- ja jaanuarikuistele mängudele Eesti-Läti ja Põhja-Euroopa korvpalliliigas.

Detsembris ja jaanuaris toimuvad Tartu Ülikool Maks & Mooritsa kodumängud järgmiste vastastega:

• reedel, 23. detsembril kell 17.00 Riia VEF (Läti)
• teisipäeval, 27. detsembril kell 18.00 Trefl Sopot (Poola)
• neljapäeval, 29. detsembril kell 18.00 Valmiera GLASS VIA (Läti)
• esmaspäeval, 9. jaanuaril kell 18.00 Vilniuse BC Wolves (Leedu)
• teisipäeval, 10. jaanuaril kell 18.00 BM Stal Ostrow (Poola)
• reedel, 13. jaanuaril kell 19.00 BK Ventspils (Läti)
• kolmapäeval, 25. jaanuaril kell 19.00 BK Liepaja (Läti)

Kohtumised toimuvad Tartu Ülikooli spordihoones (Ujula 4, Tartu).

Pileteid saab osta Piletitaskust (8 €; sooduspilet 4 €) või kohapealt (10 €; sooduspilet 5 €). Tartu Ülikooli üliõpilastele ja alla 12-aastastele lastele on sissepääs tasuta. Soodushinnad kehtivad õpilastele, teiste kõrgkoolide üliõpilastele, pensionäridele, fänniklubi liikmetele ja puuetega inimestele.

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna kohta on rohkem infot meeskonna kodulehelFacebookis ja Instagramis.