Tule Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna 8. veebruaril toimuvale kodumängule!

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi kutsub nii ülikooli töötajaid kui ka üliõpilasi elama kaasa Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna veebruarikuistele mängudele.

Veebruaris toimuvad Tartu Ülikool Maks & Mooritsa kodumängud järgmiste vastastega:

• kolmapäeval, 8. veebruaril kell 19 TalTech/Optibet
  • teisipäeval, 14. veebruaril kell 19 Pärnu Sadam
  • reedel, 17. veebruaril kell 19 BC Prometey (Ukraina)

Kohtumised toimuvad Tartu Ülikooli spordihoones (Ujula 4, Tartu). Ole kohal vähemalt 15 min enne mängu algust!

Pileteid saab osta Piletitaskust (8 €; sooduspilet 4 €) või kohapealt (10 €; sooduspilet 5 €) tund enne mängu algust. Tartu Ülikooli üliõpilastele ja alla 12-aastastele lastele on sissepääs tasuta. Soodushinnad kehtivad õpilastele, teiste kõrgkoolide üliõpilastele, pensionäridele, fänniklubi liikmetele ja puuetega inimestele.

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna kohta on rohkem infot meeskonna kodulehelFacebookis ja Instagramis.