Skip to main content

Soovitame üksikuid aineid tasemeõppe õppekavadest

Instituudid, kolledžid soovitavad kevadsemestril järgmisi aineid:

Aine Küsimuste korral ja ainele registreerumiseks võta ühendust


Foneetika programmiga Praat (FLEE.08.121)
Lõuna-Eesti etnogenees (HVEE.00.026)


eesti ja üldkeeleteaduse instituut; Andrea Nagy, andrea.nagy@ut.ee, 737 5423

Kultuuriteooria alused (FLSE.00.302)
Sissejuhatus filosoofiasse (FLFI.00.001)

filosoofia ja semiootika instituut; Ruth Jürjo; ruth.jurjo@ut.ee, 737 5314


Päike ja nahk (ARNH.01.029)
Spordimeditsiin, harrastusspordi võlud ja valud 2 (ARSM.01.045)

kliinilise meditsiini instituut; Kerli Meister, 737 5323, kerli.meister@ut.ee

Biokeemia I (LOMR.08.005)
Bioinformaatika I (LOMR.10.002)
Mikrobioloogia I (LOMR.03.016)


molekulaar- ja rakubioloogia instituut; Margus Leppik, margus.leppik@ut.ee, 737 5032


Ettevõtlusega alustamine (SVPC.01.024)
Protsessi- ja projektijuhtimine (SVPC.01.027)

 

Pärnu kolledž; Kristel Teearu, kristel.teearu@ut.ee, 503 6928

Religioon õhtumaises kultuuris (USUS.06.128)

usuteaduskond; Angela Aav; angela.aav@ut.ee, 737 5300

Avalik esinemine (HVVK.12.052)
Omakultuuriakadeemia (HVVK.12.056)

Stress ja selle tagajärjed (HVVK.12.053)

Viljandi kultuuriakadeemia; Tiia Kampus, tiia.kampus@ut.ee, 435 5257

Vabavara QGIS geoinformaatika alustega (LTOM.02.034)

ökoloogia ja maateaduste instituut; geograafia; Heli Raagmaa, heli.raagmaa@ut.ee, 737 5816

Ainele registreerumine käib kontaktisikute kaudu.
Õppimise eest tasumine toimub vastavas instituudis, kolledžis kehtiva ainepunkti hinna alusel.

#täiendusõpe
moocid, vaba juurdepääsuga kursused

MOOCid

Jaga
11.01.2022
#õppimine #rahvusvaheline #täiendusõpe #teadus
Erasmus üleilmne
Jaga
22.12.2021
#täiendusõpe
Tehisintellekt

Tartu Ülikool kutsub magistrante tehisintellekti talvekooli

Jaga
22.12.2021