Talvel saab tarkust taga nõuda Tartu Ülikooli talveülikoolis

Nagu möödunud aastal, toimuvad ka tänavu kõik talveülikooli kursused veebis. Osaleda saab mugavalt ja turvaliselt kodust või töökohast lahkumata.

Talveülikooli programmijuht Esta Pilt selgitas, et koolitused toimuvad kas täielikult veebipõhiste e-kursustena Moodle’i keskkonnas või reaalajas veebiseminaridena BigBlueButtoni või Zoomi vahendusel. Talveülikooli kursused toimuvad veebruaris. Pakume kursusi eri sihtrühmadele ja loodame, et iga õpihuviline leiab enda jaoks sobiva, lisas Pilt.

Põhilise osa programmist moodustavad veebiseminarid. Teemade valik on lai: „Meedia- ja infopädevused tänapäevases infokorratuses“, „Kinnisvara- ja üüriinvesteeringud“, „Tööõiguse väljakutsed koroonakriisis“, Investeerimine börsil algajatele – millest tuleks alustada?, Külalislahkusest Piibli aegadest tänapäevani jm.

E-kursustest on talveülikooli programmis „Soome keel algajatele I ja II osa. Neil kursustel saab õppija ise valida õppematerjalide ja ülesannetega tegelemiseks sobiva aja ja koha.

Programmist leiab ka vaheldusrikkaid veebikoolitusi, kus õppija saab osaleda nii reaalajas toimuvatel veebiseminaridel kui ka läbida iseseisvalt õppematerjale. Sellised on näiteks „Kujutlustreening spordis ja muusikas: mida suudad näha, seda suudad teha“ ning Leinanõustamine ja tehnikad.

Tartu Ülikooli talveülikooli traditsioon sai alguse 2011. aastal. Tutvuge talveülikooli kursustega kodulehel.

Koolitused toimuvad kas täielikult veebipõhiste e-kursustena Moodle’i keskkonnas või reaalajas veebiseminaridena rakenduste BigBlueButton või Zoom vahendusel.

Foto on dekoratiivne

Narva kolledžis alustab taas juhtimiskool ja esimene külaline on Juko-Mart Kõlar

Ameerika suursaadikud Euroopa suuremates riikides pidasid nõu president Rooseveltiga. Vasakult paremale: William C. Bullitt, Sumner Welles, Hugh R. Wilson, William Phillips. Library of Congress Prints and Photographs Division Washington, D.C.

Professor Eero Medijainen räägib murrangutest rahvusvahelises ajaloos 1930. aastate alguses

Lilled aulas

Emakeelepäeva avalik loeng