Akadeemilised töötajad

Posti 1
71004 Viljandi linn,
Viljandimaa
EST
Karl Saks
etenduskunstide kompositsiooni ja improvisatsiooni lektor 0,75 k
MA (kunst)
Villu Talsi
pärimusmuusika kitarri ja mandoliini lektor 0,5 k
MA (pärimusmuusik-interpreet)
Leele Välja
rahvusliku ehituse lektor 0,5 k
mag (restaureerimine)
+372 527 8875
Eilve Manglus
rahvusliku metallitöö lektor 0,75 k
MA (disain ja rakenduskunst)
Katariina Unt
näitlejatöö lektor, teatrikunsti õppekava programmijuht
Ivar Männamaa
simulatsiooni ja mudeldusmängu lektor 0,75 k
PhD (haridusteadus)
Ave Matsin
rahvusliku tekstiili lektor, pärandtehnoloogia õppekava programmijuht
MA (kunst)
+372 526 2510
Cätlin Mägi
pärimusmuusika puhkpillide lektor
MA (rahvamuusika)
Marek Talts
rütmimuusika kitarri õppe lektor
MA (kunstide ja tehnoloogia õpetaja)
Anu Sööt
tantsupedagoogika lektor
PhD (haridusteadus)
+372 520 9424
Kristi Jõeste
rahvusliku tekstiili lektor 0,75 k, kultuuripärandi loovrakenduste magistriõppe programmijuht
MA (semiootika ja kulturoloogia)
+372 520 0340
Riina Tomberg
rahvusliku tekstiili ja tootearenduse lektor 0,5 k
MA (kunst ja kultuuriantropoloogia)
Liina Unt
etenduskunstide visuaaltehnoloogia lektor 0,5 k
PhD (kunst ja disain)
Astri Kaljus
rahvusliku tekstiili lektor 0,75 k
MA (pärandtehnoloogia)
Silvia Soro
rakendusteatri lektor 0,25 k
MA (teatrikunst ja teatripedagoogika)
Ele Viskus
etenduskunstide rakendusteooria lektor
MA (semiootika ja kultuuriteooria)
Christi Kütt
rahvusliku tekstiili lektor 0,75 k
MA (kunst ja kultuuriantropoloogia)
Taavet Jansen
etenduskunstide multimeedia lektor 0,5 k
Mda (koreograafia)
Marko Mägi
rütmimuusika teooria lektor, muusika õppekava programmijuht
MA (muusikaõpetaja)
+372 5635 8103
Eve Komissarov
teatridekoratsiooni lektor 0,5 k, teatrikunsti visuaaltehnoloogia õppekava programmijuht
Liina Saar
laulu ja hääleseade lektor
MA (muusikapedagoogika)
Madis Rennu
pärandtehnoloogia nooremlektor 0,75 k
MA (etnoloogia)
+372 502 3176
Lii Araste
kogukonnatöö nooremlektor 0,75 k
MA (kommunikatsioon)
Piret Viirpalu
kunstiõpetuse ja metoodika nooremlektor 0,25 k
MA (pedagoogika)
Jorma Sarv
kultuurikorralduse nooremlektor 0,5 k, kultuurikorralduse õppekava programmijuht
Diana Tuulik
materjaliõpetuse nooremlektor 0,5 k
MBA (teenuste disain ja juhtimine)
Inna Raud
rahvarõiva nooremlektor 0,5 k
MA (pärandtehnoloogia)
Tiiu Tamm
etenduskunstide produktsiooni nooremlektor 0,5 k, etenduskunstide õppekava programmijuht
MA (teatriteadus)
+372 524 6543
Merle Saarva
kehatöö ja improvisatsiooni nooremlektor 0,5 k
MSc (terviseteadus)
Virgo Sillamaa
loovprojektide juhtimise nooremlektor 0,5 k
MA (avaliku sektori juhtimine ja innovatsioon)
Piret Eit
noorsootöö metoodika õpetaja 0,75 k
MA (noorsootöö ja sotsiaalne võrdsus)
Marko Veisson
sotsioloogia ja kultuuriantropoloogia õpetaja 0,35 k
MA (sotsioloogia)
Kai Valtna
tantsuteooria õpetaja 0,5 k, tantsukunsti õppekava programmijuht
+372 435 5266
Sergei Drõgin
seikluskasvatuse õpetaja 0,75 k
MA (noorsootöö ja sotsiaalne võrdsus)
Riin Luks
noorsootöö korralduse õpetaja 0,5 k
MA (kirjandusteadus)
Kadri Tüür
pärandtehnoloogia teadur 0,5 k
PhD (semiootika ja kultuuriteooria)
Andres Rõigas
loovettevõtluse teadur 0,7 k
MSc (geograafia)
+372 5342 0346
Kadri Steinbach
Kadri Steinbach
heli- ja visuaaltehnoloogia õppekava programmijuht
MA (ajakirjandus ja kommunikatsioon)
+372 521 3055
Juko-Mart Kõlar
Juko-Mart Kõlar
loomeettevõtluse ja juhtimise lektor (tööleping peatatud)
PhD (juhtimisteadus)
Anu Rannu
kultuurikorralduse nooremlektor (tööleping peatatud) 0,5 k
MA (kultuurikorraldus)