Lisateave:
Kadi-Liis Veiman

Eesti vähikeskuse andmete ja digitehnoloogiate valdkonna juht

meditsiiniteaduste valdkond, meditsiiniteaduste valdkonna dekanaat

Otsime Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna dekanaadi juurde asutatud Eesti vähikeskusesse tööle andmete ja digitehnoloogiate valdkonna juhti.

Eesti vähikeskus on äsja asutatud Tartu Ülikooli eesmärgiga algatada, koordineerida ning viia läbi teadus-ja arendustegevusi, lähtudes Eesti Vähitõrje tegevuskavast ning Euroopa Vähimissioonist. Keskus edendab siseriiklikku ja rahvusvahelist koostööd ning esindab Eestit rahvusvahelistes teadus- ja arendusprogrammides ja võrgustikes, eesmärgiga parandada vähitõrje tulemuslikkust Eestis. Kaugem siht on saavutada järgneva nelja aasta jooksul Euroopa Liidu kõikehõlmava vähikeskuse (CCC) tunnustus.

Andmete ja digitehnoloogiate valdkonna juht panustab keskuse andmete ja digitehnoloogiate strateegia välja arendamisse ja ellu viimisesse, integreerides selle terviklikult vähikeskuse eesmärkidega. Samuti algatab ja viib ellu siseriiklikke ja rahvusvahelisi andmepõhiseid projekte. See roll hõlmab tihedat koostööd riiklike ja rahvusvaheliste partneritega, et edendada innovatsiooni vähitõrjes ja optimeerida andmete ning digitehnoloogiate kasutamist teadusuuringutes ja kliinilises praktikas.

Tööülesanded
  • Strateegiliselt arendada ja juhtida andmete ja digitehnoloogiate valdkonda vähikeskuses, integreerides see siseriiklike strateegiate ja suundadega.
  • Osaleda siseriiklike innovatsiooniprojektide läbiviimises ning rahvusvahelistes ühiskoostöö (Joint Action) ning Vähimissiooni projektide ettevalmistamises, koordineerimises ning elluviimises.
  • Koostöös teiste valdkonnajuhtide ja vähikeskuse partneritega korraldada tõhusamat andmete kogumist, töötlemist ja analüüsi ning digitehnoloogiate arendamist ja rakendamist, toetades teiste valdkondade arengut ja vähitõrje tõhususe parandamist.
  • Tagada, et andmehalduse ja digitaalsete tehnoloogiate arendus vastab rahvusvahelistele standarditele ja aitavad kaasa strateegiliste eesmärkide saavutamisele vähitõrjes
  • Edendada aktiivset koostööd rahvusvaheliste partnerite ja teadus- ning arendusvõrgustikega, tuues valdkonda parimaid rahvusvahelisi uuringuid, praktikaid ja lahendusi.
  • Osaleda aktiivselt valdkondlikel seminaridel ja konverentsidel, esindades Eesti vähikeskust ning levitades projektide ja uuringute tulemusi. Samuti suurendada teadlikkust valdkonnast ja saavutustest nii spetsialistide seas kui ka laiema avalikkuse ees.

Erialane kogemus
  • Vähemalt magistrikraad bioinformaatikas, andmeteaduses, e-tervises, biotehnoloogias, biomeditsiinis või sellega tihedalt seotud valdkonnas, kus on rõhuasetus andmeteadusele või informaatikale; doktorikraad on eelistatud.
  • Vähemalt kolmeaastane tõestatud kogemus andmehalduse, digitehnoloogiate, tehisintellekti projektide juhtimises, eelistatult tervishoiu või biomeditsiini valdkonnas.
  • Sügav mõistmine andmeanalüütika, masinõppe ja/või tehisintellekti rakendustest tervishoius ning oskus neid praktiliselt kasutada.

Keeleoskus

Väga hea suuline ning kirjalik eneseväljendusoskus nii eesti kui ka inglise keeles.

Isikuomadused
  • Väga head suhtlemis- ja koostööoskused, võime edukalt suhelda mitmekesises rahvusvahelises keskkonnas.
  • Võime töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonna osana, juhtides samal ajal mitut projekti, tagades nende kooskõlastatuse ja tulemuslikkuse.

Miks meiega liituda?
  • Võimalus panustada elutähtsa valdkonna arengusse.
  • Mitmekülgne ja huvitav töö laiaulatuslikus tervishoiu- ja teaduskeskkonnas.
  • Eneseteostus- ja arenguvõimalus.
  • Kaugtöö tegemise võimalus.
  • Põhipuhkus 35 kalendripäeva.
  • Haigushüvitis 2.-8. päeva eest 100% keskmisest töötasust.

Ametikohtade arv

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid
  • CV
  • Motivatsioonikiri
  • Haridust tõendava dokumendi koopia

Täistööaeg
Töökoormus
1,0
Töö asukoht
Tartu/kaugtöö

Kandideerimistähtaeg

16.08.2024
Kandideeri siin
#ülikoolist
Visuaalmeedia talituse tehtud tööd.
#tudengile #koostöö #kultuur #õppimine #rahvusvaheline
Üliõpilaste tagasiside
08.03.2024
#õppimine #õpetamine #rahvusvaheline #teadus
Enlighti õpetamise ja õppimise konverents 2024
#rahvusvaheline
Tartus toimub taas Balti teadusajaloo ja -filosoofia konverents.