Lisateave:
Kadi-Liis Veiman

Eesti vähikeskuse personaalmeditsiini valdkonna juht

meditsiiniteaduste valdkond, meditsiiniteaduste valdkonna dekanaat

Otsime Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna dekanaadi juurde asutatud Eesti vähikeskusesse tööle personaalmeditsiini valdkonna juhti.

Eesti vähikeskus on äsja asutatud Tartu Ülikooli eesmärgiga algatada, koordineerida ning viia läbi teadus-ja arendustegevusi, lähtudes Eesti Vähitõrje tegevuskavast ning Euroopa Vähimissioonist. Keskus edendab siseriiklikku ja rahvusvahelist koostööd ning esindab Eestit rahvusvahelistes teadus- ja arendusprogrammides ja võrgustikes, eesmärgiga parandada vähitõrje tulemuslikkust Eestis. Kaugem siht on saavutada järgneva nelja aasta jooksul Euroopa Liidu kõikehõlmava vähikeskuse (CCC) tunnustus.

Tööülesanded
  • Algatada ja juhtida uusi personaalmeditsiini projekte ja teadusuuringuid, mis on kooskõlas Eesti Vähitõrje tegevuskava ning Euroopa Vähimissiooniga. Tagada projektide edukas rakendamine koostöös vähikeskuse partneritega ning rahvusvaheliste osapooltega.
  • Valdkonna strateegiline planeerimine, tagades, et tegevused vastavad nii siseriiklikele kui ka rahvusvahelistele strateegiatele, standarditele ja suundumustele vähitõrjes.
  • Edendada aktiivset koostööd rahvusvaheliste partnerite ja teadus- ning arendusvõrgustikega, tuues valdkonda parimaid rahvusvahelisi uuringuid, praktikaid ja lahendusi.
  • Arendada välja ning rakendada innovaatilisi lahendusi Eesti tervishoiusüsteemi, suurendades seeläbi personaalmeditsiini mõju ja tõhusust.
  • Osaleda aktiivselt valdkondlikel seminaridel ja konverentsidel, esindades Eesti Vähikeskust ning levitades projektide ja uuringute tulemusi. Samuti suurendada teadlikkust personaalmeditsiini võimalustest ja saavutustest nii spetsialistide seas kui ka laiema avalikkuse ees.

Nõutav kvalifikatsioon
Vähemalt magistrikraad biomeditsiini, vähiuuringute või personaalmeditsiini valdkonnas, doktorikraad on eelistatud.

Erialane kogemus
  • Vähemalt kolmeaastane kogemus personaalmeditsiini projektide või sarnaste teadus- ja arendusprojektide juhtimises, eelistatavalt rahvusvahelises kontekstis.
  • Sügavad teadmised personaalmeditsiinist valdkonnast, seal hulgas kehtivad strateegiad ning olulisemad projektid ja algatused.

Keeleoskus

Väga hea suuline ning kirjalik eneseväljendusoskus nii eesti kui ka inglise keeles.

Isikuomadused

Võime töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt, üles näidates tugevat algatusvõimet ja koostööoskust.

Miks meiega liituda?
  • Võimalus panustada elutähtsa valdkonna arengusse.
  • Mitmekülgne ja huvitav töö laiaulatuslikus tervishoiu- ja teaduskeskkonnas.
  • Eneseteostus- ja arenguvõimalus.
  • Kaugtöö tegemise võimalus.
  • Põhipuhkus 35 kalendripäeva.
  • Haigushüvitis 2.-8. päeva eest 100% keskmisest töötasust.

Ametikohtade arv

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid
  • CV
  • Motivatsioonikiri
  • Haridust tõendava dokumendi koopia

Täistööaeg
Töökoormus
1,0
Töö asukoht
Tartu/kaugtöö

Kandideerimistähtaeg

16.08.2024
Kandideeri siin
#ülikoolist
Visuaalmeedia talituse tehtud tööd.
#tudengile #koostöö #kultuur #õppimine #rahvusvaheline
Üliõpilaste tagasiside
08.03.2024
#õppimine #õpetamine #rahvusvaheline #teadus
Enlighti õpetamise ja õppimise konverents 2024
#rahvusvaheline
Tartus toimub taas Balti teadusajaloo ja -filosoofia konverents.