Autor:
Alex

Konverents „Küberinnovatsioon 2023 Tartu"

14. juunil toimub Tartu Ülikooli Delta õppe- ja teadushoones konverents „Küberinnovatsioon 2023 Tartu“, kuhu on oodatud informaatika-, infoturbe- ja küberneetikahuvilised. Päev on täidetud sisukate ettekannete ja põnevate töötubadega. Samuti saab Deltas ringi vaadata, tutvuda tudengiprojektide postritega ja külastada arvutimuuseumi. Ürituse lõpetab õhtune programm Aparaaditehase Gutenbergi saalis, mida korraldab Guardtime.

Konverentsi ettekannetes käsitleme digilahenduste arengulugu ja informaatika tulevikku. Arutleme selle üle, kuidas maailm positiivse häkkerluse tulemusena võidab, ja võtame kõne alla Eestis sündivad innovaatilised lahendused ning põnevad teadustööd. 

Konverents on eesti keeles. Ootame Sind!

Sündmus on inspireeritud arvutimuuseumi rajaja, andmeturbe ja turvalise programmeerimise õppejõu ja hingelt häkkeri, Meelis Roosi (1975–2021) elust ja tegevusest.

#ühiskonnale
TÜ rakubioloogia professor Toivo Maimets

Libainfo vastu aitavad haridus ja koostöö

#teadus
Kertu Liis Krigul loengut andmas

Noorte teadlaste kolme minuti loengute konkurss toimub tänavu 28. septembril

#teadus #ühiskonnale

Jay Allen Zameska kaitseb doktoritööd „The ethics of public health: balancing the interests of populations and individuals“

29. juunil kell 14.15 kaitseb Jay Allen Zameska filosoofia erialal doktoritööd „The ethics of public health: balancing the interests of populations and individuals“.