Autor:
Andres Tennus

Algas kandideerimine programmi "Teadusest äriks!"

Tartu Ülikool pakub Eesti kõrgkoolide teadlastele teadusmahuka ettevõtluse idee arendamiseks kümnenädalast koolitust ja jätkumentorlust.

Ootame programmi „Teadusest äriks!“ osalema Tartu Ülikooli ja teiste Eesti kõrgkoolide teadlaste meeskondi, kuhu kuulub vähemalt üks Tartu Ülikooli liige. Programmi käigus aitavad mentorid ja eri valdkondade eksperdid kuni kolme aasta jooksul hoida ettevõtte arengu tempot ning liikuda edasi meeskonna ehitamisega.

Igale liituvale meeskonnale pakutakse 10 000 euro väärtuses äri arendamist toetavaid koolitusi, intellektuaalomandi hindamist, ligipääsu ärimentorite ja ülikooli spetsialistide võrgustikule, turundustoetust mainekatel ärifestivalidel ja teistel teemakohastel üritustel osalemiseks ning potentsiaalseid rahastusvõimalusi pärast programmi.

Kandideerimine kestab 24. septembrini. Programmist saab rohkem lugeda veebilehelt.

Tartu Ülikooli ja SEB esindajad Tartu Ülikoolis

Ülikooli juhtkonna esindajad kohtusid SEB panga Eesti ja Baltikumi juhtidega

Välkkõnevõistluse võitjad

Kütuseelemente arendava GaltTeci välkkõne tõi ettevõttele 100 000-eurose investeeringu