Bordeaux' Ülikool kutsub tudengeid osalema virtuaalsetel kultuuridevahelistel kohtumistel

Bordeaux' Ülikool korraldab sel aastal juba teist korda ENLIVE'i nime kandvaid kommunikatsioonioskusi edendavaid kultuuridevahelisi virtuaalkohtumisi, kuhu on oodatud osalema nii bakalaureuse- ja magistritudengid kui ka doktorandid kõigist Enlighti võrgustikku kuuluvatest ülikoolidest.

Liikmesülikoolide üliõpilased saavad korrapäraselt veebis kokku, et arutleda päevakajalistel teemadel, nagu soolised küsimused ja haridus, erivajadustega inimesed ühiskonnas, keha kujutamine sotsiaalmeedias või näiteks teaduse eitamine. Juhendajate toel loovad üliõpilased sotsiaalmeedia kampaania ja viivad selle oma sihtgrupi seas ellu.

ENLIVE virtuaalsed kohtumised toimuvad kuuel järjestikusel nädalal 8. novembrist kuni 17. detsembrini. Üliõpilased osalevad iga nädal 2-tunnisel Zoomi kohtumisel, kuhu kuulub 8-12 inimest. Endale sobivad kuupäevad ja kellaajad saab valida registreerumisel.

Oma osalemissoovist saab märku anda kuni 19. oktoobrini, saates sellekohase e-kirja aadressile enlight@ut.ee. Tartu Ülikoolist saab ENLIVE kohtumistel osaleda viis tudengit.

ENLIVE on välja töötatud Enlighti projekti raames ning seal osalevad üliõpilased kõigist üheksast Enlighti partnerülikoolist (Genti Ülikool, Göttingeni Ülikool, Tartu Ülikool, Baskimaa Ülikool, Bordeaux' Ülikool, Galway Iirimaa Riiklik Ülikool, Groningeni Ülikool, Uppsala Ülikool, Bratislava Comeniuse Ülikool).

Rohkem infot virtuaalkohtumiste ja seal käsitlevate teemade kohta Enlighti kodulehelt.

Lisateave: Tiina Jaksman, Enlighti projektijuht, 737 6167, tiina.jaksman@ut.ee