Autor:
Kaimar Tauri Tamm

Delta karjääripäev 2024

28. veebruaril toob Delta karjääripäev kuuendat korda kokku ettevõtted, asutused ja Tartu Ülikooli üliõpilased. Sel päeval saab ülikooli spordiklubist põnev kohtumispaik tööandjatele ning IT, matemaatika, statistika, robootika, elektroonika, arvutitehnika ja majanduse üliõpilastele.  

Karjääripäev toimub messina, kus iga ettevõte ja asutus saab oma boksis üles seada atraktiivse väljapaneku, et tutvustada tudengitele praktika- ja karjäärivõimalusi ning pakkuda muud kaasahaaravat. 

Ettevõtted ja asutused on oodatud esinema kohapealsesse stuudiosse, kus saab lühivestluse käigus rääkida oma tegevusest ja võimalustest. Stuudio jutuajamisi kantakse üle veebis ja spordiklubi ekraanidel ning salvestusi saab ka järelvaadata. 

Delta karjääripäeval toimub messimäng, mille käigus otsivad üliõpilased vastuseid ettevõtete ja asutuste etteantud küsimustele. See on hea võimalus julgustada üliõpilasi oma messiboksi külastama ja jagada enda kohta teavet. 

Kõigi karjääripäeval osalevate ettevõtete ja asutuste pakkumistega saab tutvuda Worksupi keskkonnas, millele pääseb ligi ka pärast ürituse toimumist. 

Kui soovite üritusel oma messiboksi üles seada, tuleb täita registreerimisvorm hiljemalt 29. jaanuariks. Küsimuste korral soovitame tutvuda karjääripäeva KKK-ga või kirjutada meiliaadressile deltakarjaaripaev@ut.ee

Ootame ettevõtteid ja asutusi Delta karjääripäevale osalema

 

Karjääripäeva korraldamine nõuab kulusid, kuid me ei küsi klassikalises mõttes osalustasu. Selle asemel palume hinnata viiepallisüsteemis Delta karjääripäeva väärtust teie ettevõtte või asutuse jaoks (1 – natuke väärtuslik; 5 – väga väärtuslik). Igale pallile vastab rahasumma, millega kaetakse karjääripäeva korralduskulusid ja mida kasutatakse arvutiteaduse instituudi, matemaatika ja statistika instituudi, tehnoloogiainstituudi ning majandusteaduskonna ettevõtluskoostöö toetamiseks ja tudengite õpikeskkonna arendamiseks TÜ Delta õppehoones. 

1 = 256 € 
2 = 512 € 
3 = 1024 €
4 = 2048 €
5 = 4096 € 
Summale lisandub käibemaks. 

Image
Bänner tekstiga
GaltTec tiimipilt

Kütuseelemente arendav GaltTec OÜ pääses NATO innovatsioonikiirendisse

Mees mediteerib ilusate pilvede keskel

Teadveloleku praktika

Teadlaste vestlusring Õiglase Ülemineku Foorumil

Ida-Virumaa üleminekul kestlikumale majandusmudelile oodatakse suurt tuge teaduse ja ettevõtluse koostööst