Autor:
Andero Kalju

Doktoriõppe infoõhtu arvutiteaduse instituudis

Tule 6. detsembril kell 16.00 Delta õppe- ja teadushoonesse Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi doktoriõppe infoõhtule. Osalemiseks tuleb registreeruda hiljemalt 2. detsembril.

Oma teadmisi ja kogemusi jagavad mitmed arvutiteaduse instituudi doktorandid ja juhendajad ning värsked doktorikraadi omanikud. Infoõhtu toimub inglise keeles.

Ajakava:
16.0016.30 Sissejuhatus. Prof Jaak Vilo ja prof Raul Vicente.
16.3017.00 Teadustööst ja juhendaja ootustest. Prof Marlon Dumas, kaasprof Meelis Kull ja kaasprof Amnir Hadachi.
17.0017.30 Oma kogemusi jagavad doktorandid.
17.3017.45 Kohvipaus
17.45–18.15 Paneeldiskussioon
18.15  Võimalus suhtluseks, pakume suupisteid ja kohvi

Doktoriõppe infoõhtu korraldamist toetatakse Tartu Ülikooli ASTRA projektist PER ASPERA (Euroopa Regionaalarengu Fond).

Maria Toom

Õpetaja Maria: õpetajana näed, et sinu südamesse mahub väga palju inimesi

Tiksu "Eesti otsib õpetajat" tuuribussiga

Tartu Ülikooli üliõpilased ja vilistlased tutvustavad sel nädalal gümnasistidele õpetajaametit