Lähetusi puudutavate andmete analüüsi tulemused

TÜ töötajaid lähetati uuritaval perioodil (1.01.2022–29.06.2023) 88 erinevasse riiki. 60,8% lähetustest toimus Eestis.

Lähetuste osakaal vastavalt nende hulgale
Lähetuste osakaal vastavalt nende hulgale (autor: Tartu Ülikooli mobiilsusuuringute labor)

Eesti-siseselt käidi kõige sagedamini lähetuses Tallinnas, välisriikide hulgas annavad peamist tooni lähimad naabrid (Soome, Saksamaa, Läti ja Rootsi).

Kõige sagedasem lähetuses käimise eesmärk (30,8%) oli konverentsil osalemine.

31,0% lähetustest olid 1-päevased. Eesti-siseste lähetuste hulgas oli 1-päevaseid lähetusi 50,8%, välisriikidesse toimunud lähetuste hulgas aga vaid 3,1%.

Hinnanguliselt läbiti uuritaval perioodil rohkem kui 33 miljonit kilomeetrit (43 korda Maalt Kuule ning tagasi; ~800 ringi ümber Maa; ~14 Kuu tiiru ümber Maa).

EESTI-SISESTE LÄHETUSTE KÄIGUS TOIMUNUD LIIKUMISED.jpg
Eesti-siseste lähetuste käigus toimunud liikumised (autor: Tartu Ülikooli mobiilsusuuringute labor)