Autor:
Freepik

Liikumiskampaaniasse „Kevadsammud 2024“ kaasas kõige enam üliõpilasi Tartu Ülikool

1.–30. aprillini kestnud väljakutses osalemiseks pani end kirja 176 üliõpilast ning 111 töötajat. Kokku tehti kuu aja jooksul ligi 49 miljonit sammu.

Enim üliõpilasi, 67, registreerus meditsiiniteaduste valdkonnast. Sotsiaalteaduste valdkonnast pani end kirja 49, humanitaarteaduste ja kunstide valdkonnast 43 ning loodus- ja täppisteaduste valdkonnast 17 üliõpilast. TÜ töötajad kogusid väljakutse üldarvestuses enim samme: peaaegu 22 miljonit. 

Töötajatest tegid kõige rohkem samme Kersti Kuusemäe, Kerli Kraus ja Tiia Laansoo. Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna üliõpilastest olid aktiivseimad Aet Treial, Talvi Allik ja Liisabet Urm, sotsiaalteaduste valdkonnast Agnes Lupp, Hedi Põllu ja Kadi-Liis Peiponen, meditsiiniteaduste valdkonnast Elena Mezelainen, Eliise Veltri ja Mirjam Lember ning loodus- ja täppisteaduste valdkonnast Kaur Kullamäe, Riin Viigipuu ja Rainer Valo. 

Igas kategoorias (töötajad, HV, SV, MV ja LT) saavad auhinna kolm enim samme teinud ülikoolipere liiget. 

  • I koht: spordiklubi riidest kott, rätik, TÜ meenepoe 50-eurone kinkekaart 
  • II koht: spordiklubi riidest kott, nokats, TÜ meenepoe 35-eurone kinkekaart 
  • III koht: spordiklubi riidest kott, joogipudel, TÜ meenepoe 20-eurone kinkekaart 

Samuti loositi välja kolm auhinnakomplekti. Spordiklubi peapaela, torusalli ja TÜ meenepoe 50-eurose kinkekaardi võitsid Karmen Moont, Merle Põder ning Kersti Pussa. 

Võitjatega võetakse meili teel ühendust. Auhinnad saab kätte ülikooli meenepoest Juhan Karilt (Ülikooli 18–104) tööpäeviti kl 12–16. 

Kampaania „Kevadsammud 2024“ väljakutsest võttis osa 7232 koolinoort, õpetajat, õppejõudu, üliõpilast ja haridustöötajat üle terve Eesti. Aprillikuuga koguti kokku üle miljardi sammu, keskmiselt kõnniti üle kuue tuhande sammu päevas. 

Ülikoolipere on oodatud osalema liikumiskampaanias ,,Kevadsammud 2024”

Ülikoolipere on oodatud osalema liikumiskampaanias ,,Kevadsammud 2024”

jooksjad staadionil

Sportlased on sageli valmis väärkohtlemist taluma tulemuste nimel

enesehinnang hüpates

Enesehinnang