Skip to main content

Loodusluuleõhtu Timo Maraniga

Tartu Ülikooli loodusmuuseum kutsub 19. jaanuaril toimuvale loodusluuleõhtule, kus sel korral astub üles semiootik ja kirjanik Timo Maran.

Selle aasta esimesel loodusluuleõhtul esitab Timo Maran oma repertuaaris loodusluulet. „Mulle on loomad, puud ja paigad dialoogipartneriteks, kellega koos elada ja mõelda. Loodus on kindlasti ka pidepunkt ja kestvus muidu nii rahutus ja rabedas maailmas,” sõnas Timo. 

Loodusluuleõhtul pakume teed ja küpsiseid. Üritus kestab kuni kaks tundi, millest esimeses pooles kuulame Timo Marani loomingut ning teises pooles saavad huvilised võimaluse vaba laval omaloomingu esitamiseks. Vabale lavale on oodatud loodustemaatilised loomingulised etteasted.

Timo Maran on semiootik ja kirjanik, kelle huviks on inimese ja looduse suhete mõtestamine. Ta töötab Tartu Ülikoolis ökosemiootika ja keskkonnahumanitaaria professorina. Timo Maran kirjutab filosoofilise kallakuga loodusluulet, ta on avaldanud viis luulekogu.

Loodusluuleõhtu toimub 19. jaanuaril kell 18.15. Kohapeal pilet 3€, milles sisalduvad tass teed ja küpsised.

Muuseumi külastamisel palume esitada Covidi-tõend koos isikut tõendava dokumendiga ning kanda maski.

#kultuur

Huvipäev „Loomade jäljeread lumes“

Tartu Ülikooli loodusmuuseum kutsub huvipäevale, mis toimub laupäeval, 8. jaanuaril. Osaleda saab põnevates õpitubades, kus uuritakse loomade jälgi.

Jaga
03.01.2022
#kultuur

Andrus Peegli karikatuuride näitus

Tartus Toomemäel, Lossi 36 asuva Tatu Ülikooli õppehoone 2. korrusel on avatud kunstniku ja karikaturisti Andrus Peegli (10. märts 1955–13. aprill 2020) näitus.

Jaga
31.12.2021
#kultuur

Näitus „Surma pale. Elu vägi surimaskides“

„Surma pale. Elu vägi surimaskides“ on pühendatud elu mälestustele ja väärtusele.

Jaga
31.12.2021