Õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse vestluste sarjas räägitakse mitmepoolsusest kaasaegses rahvusvahelises õiguses

Tartu Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse vestluste sari jätkub. Seitsmes vestlus teemal Mitmepoolsus kaasaegses rahvusvahelises õiguses toimub 9. juunil kella 16.00–17.00.

Vestluste sarja eesmärk on kutsuda teadlasi ja õppejõude ning praktikuid nii Eestist kui ka välismaalt rääkima rahvusvahelise õiguse eri aspektidest. Sõltuvalt asjaoludest korraldatakse vestlused kas auditooriumis või veebis.

Seitsmenda esinejana astub üles Martins Paparinskis, kes on Londoni Ülikooli Kolledži rahvusvahelise avaliku õiguse õppejõud ning esimene Baltimaade kandidaat Rahvusvahelise Õiguse Komisjoni 2021. aasta valimistel. Tema kandidatuuri esitasid Läti, Eesti ja Leedu ühiselt. Ta räägib mitmepoolsusest kaasaegses rahvusvahelises õiguses.

Vestlust juhib Tartu Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse professor Lauri Mälksoo.

• Üritusele tuleb registreeruda aadressil https://forms.gle/HusBcVfP68Ases128.
  • Registreerimine lõpeb 9. juunil kell 13.00.
  • Registreeritud osalejad saavad hiljem lingi veebiseminariruumi pääsemiseks.

Vestlused toimuvad inglise keeles. Kõik huvilised on oodatud.

Lisateave: René Värk, Tartu Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse kaasprofessor, rene.vark@ut.ee