Autor:
Pixabay

Osale Jaapani majanduse teemalisel veebiseminaril

27. veebruaril kell 12.15‒13.45 korraldavad Tartu Ülikool ja Jaapani Suursaatkond Eestis Jaapani majanduse teemalise veebiseminari, kuhu on oodatud kõik ülikoolipere liikmed.

Seminaril esinevad:

• professor Seijiro Takeshita (Shizuoka Ülikool) ‒ „Challenges and opportunities of Japanese corporate governance in the promotion of business ventures: Japan’s structural and social issues in the acceptance of global talents“ ja
  • Janne Funk (Kirimiri OÜ juhatuse liige) ‒ „Challenges and opportunities of Estonian SMEs exporting to Japan: perspective of the practitioner“.

Seminari juhib TÜ ühiskonnateaduste instituudi ajakirjanduse ajaloo nooremlektor Ene Selart.

Osalemiseks tuleb täita veebivorm hiljemalt 26. veebruaril. Seminari veebilink saadetakse osalejate e-posti aadressile 27. veebruari hommikul.

Lisateave:

Jaapani Suursaatkond Eestis

culture@ti.mofa.go.jp

Ruumiandmed

Geoinformaatikahuvilised arutlevad Tartus vaba ja avatud lähtekoodiga tarkvara laiema kasutuse üle

Free laser beam image, public domain technology CC0 photo.

Konverents „Nordic Baltic Femtochemistry Conference 2024“

Eesti aukonsulid külastamas Delta keskust

Eesti aukonsulid külastasid Tartut ja Tartu Ülikooli