Autor:
Kait Krull

Pakume kõigile õpihuvilistele enesetäiendamiseks tasemeõppeaineid

Elukestva õppe ülikoolina pakume täiskasvanud õppijatele paindlikke õppimisvõimalusi nii taseme- kui täiendusõppes. Päeva- või sessioonõppes õppimise kõrval saab õppija läbida ka üksikuid õppeaineid tasemeõppekavadest. Seda võimalust kasutab aastas ligi tuhat õppijat.

Ka selle õppeaasta sügissemestril on täiendusõppijatel suurepärane võimalus leida enesetäiendamiseks sobiv tasemeõppeaine ja õppida koos üliõpilastega. Valikus on sadu kursusi eri valdkondadest.

Ainete õppimise eest tasumine toimub vastavas instituudis kehtiva ainepunkti hinna alusel. Registreerumiseks tuleb ühendust võtta valdkonna kontaktisikuga. Valikuga tasub kiirustada, sest sügissemester algab juba 4. septembril ning kohtade arv on piiratud.

Vaata lähemalt: https://ut.ee/et/uksikud-ained-tasemeoppe-oppekavadest

Väärikate ülikool 15 aastat

Väärikate ülikoolil täitus 15 aastat

Väärikate ülikool - Tartu Ülikool