Autor:
/Unsplash

Professor Takahara vaatleb Jaapani ja Hiina suhteid Ukrainas toimuva sõja valguses

Tartu Ülikool ja Jaapani Suursaatkond Tallinnas kutsuvad kõiki huvilisi Tokyo Ülikooli õigus- ja poliitikakõrgkooli ning avaliku poliitika kõrgkooli kaasaegse Hiina poliitika professori Akio Takahara külalisloengule „Jaapani ja Hiina suhted Ukrainas toimuva sõja valguses“. Ingliskeelne loeng toimub virtuaalselt 12. septembril kella 14.15–15.45. Üritust juhib Tartu Ülikooli Aasia keskuse Jaapani koordinaator Ene Selart.

Osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. Selleks tuleb täita hiljemalt 11. septembriks registreerimisvorm. 12. septembri hommikul saadame osalejatele e-kirja koos ürituse lingiga. Küsimuste korral palume võtta ühendust Jaapani saatkonnaga meiliaadressil culture@ti.mofa.go.jp. Pärast üritust palutakse kõigil osalejatel täita lühike tagasiside küsimustik.

Kunstniku kujutis kosmoseteleskoobist Ariel teel Lagrange'i punkti 2.

Linnutee galaktikas tekib igal aastal vähemalt üks uus eksoplaneet

Kunstniku nägemus Arielist teel Lagrange'i punkti 2

Tartu muutub aprilli lõpus kosmosemissiooni keskuseks

täis kirjutatud vihik laual