Autor:
Pexels.com

Sel aastal saab kaugõppes koolipsühholoogiks õppida

Kõrgharitud koolipsühholoogide suure puuduse tõttu võtab Tartu Ülikooli psühholoogia instituut koostöös Pärnu kolledžiga sel aastal vastu lisakursuse jagu koolipsühholoogia magistrante.

Koolipsühholoog toetab haridusasutustes õppivate laste ja noorte arengut koostöös pere ja haridustöötajatega. Ta on väärtuslik esmatasandi spetsialist laste ja noorte vaimse tervise toetamisel ja probleemide ennetamisel. Koolipsühholoogia magistrikraad annab teadmised ja oskused tööks koolipsühholoogina ning aluse koolipsühholoogi kutse taotlemiseks pärast kutseaasta läbimist.

Õppevorm

• Sessioonõpe toimub korra-kaks kuus nädalalõppudel Pärnus või veebis.
  • Tavapärane kaheaastane magistriõpe on jagatud kolmele aastale, et soodustada töö kõrvalt õppimist.
  • Õppimine on tasuta!

Vastuvõtt

Kandidaadil peab olema psühholoogia bakalaureusekraad. Kandideerida saavad ka muul erialal bakalaureusekraadi saanud, kes on läbinud 60 EAP ulatuses eeldusaineid. Kandidaatide hindamisel arvestatakse koolipsühholoogi ameti eripäradega – ootame õppima eelkõige inimesi, kes töötavad juba koolis.

3. mail kl 16.00 on Zoomis infotund huvilistele.

Vastuvõtuintervjuud toimuvad 6. ja 7. juulil ning osaleda saab veebis. Vaata psühholoogia magistriõppe vastuvõtutingimusi.

LUP22

Mille põhjal teha teadlik erialavalik?

students

Doktoriõppe konkursid