Autor:
Evelin Lumi

Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi endine treener Enno Akkel pälvis õpetaja elutöö auhinna

28. septembril anti Tartu linna ja maakonna haridustöötajate tunnustusüritusel üle viis õpetaja elutöö auhinda ja 44 aasta õpetaja tiitlit. Üks elutöö auhinna laureaate oli TÜ akadeemilise spordiklubi pikaaegne treener Enno Akkel.

Sel suvel 85. sünnipäeva tähistanud Akkel töötas treenerina 61 aastat, pensionile jäi ta eelmisel suvel. Akadeemilises spordiklubis töötas ta aastatel 2006–2018.

Elutöö auhinna pälvisid veel Tartu Lasteaia Poku õpetaja Urve Tamm, Tartu Raatuse Kooli saksa keele õpetaja Tiina Hallik, kunsti ja kunstiajaloo õpetaja Leili Parhomenko ja võimlemisklubi Rütmika asutaja Sirje Eomõis.

Austame erinevusi märgised

Tartu Ülikooli tunnustati taas kvaliteedimärgisega „Austame erinevusi“

Rektor Toomas Asser sai Soome presidendilt Alexander Stubbilt Soome Valge Roosi Rüütliordu I klassi komandöri aumärgi

Digiõppe kursus - Tartu Ülikool