Tule Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna märtsis toimuvatele kodumängudele!

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi kutsub nii Tartu Ülikooli töötajaid kui ka üliõpilasi elama kaasa Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna märtsikuistele mängudele.

Märtsis toimuvad Tartu Ülikool Maks & Mooritsa kodumängud järgmiste vastastega:

• teisipäeval, 7. märtsil kell 19 BK Ogre (Läti)
  • neljapäeval, 9. märtsil kell 19 Tallinna BC Kalev/Cramo
  • pühapäeval, 19. märtsil kell 17 KK Viimsi/Sportland

Kohtumised toimuvad Tartu Ülikooli spordihoones (Ujula 4, Tartu). Ole kohal vähemalt 15 minutit enne mängu algust!

Pileteid saab osta Piletitaskust (8 €; sooduspilet 4 €) või kohapealt (10 €; sooduspilet 5 €) tund enne mängu algust. Tartu Ülikooli üliõpilastele ja alla 12-aastastele lastele on sissepääs tasuta. Soodushinnad kehtivad õpilastele, teiste kõrgkoolide üliõpilastele, pensionäridele, fänniklubi liikmetele ja puuetega inimestele.

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna kohta on rohkem infot meeskonna kodulehelFacebookis ja Instagramis.

Tartu Ülikooli peahoone

Algab ülikooli uue arengukava koostamine

Tartu Ülikooli peahoone

Tartu Ülikooli uus arengukava