Autor:
Tartu observatoorium

2023: Tõravere O-düsseia kutsub orienteeruma

14. märtsil kell 12–15 kutsub Tartu observatoorium kõiki orienteerumis- ja matkahuvilisi talvisele orienteerumisele. Osalejad ei pea olema Tartu observatooriumi ega Tartu Ülikooli töötajad.

Rajameistrid on ette valmistanud mitu erineva pikkusega rada. Lühema raja kontrollpunktid jäävad observatooriumi pargi territooriumile, pikemad rajad ulatuvad ka Mosina ja Meeri suunas metsa.
 
Toimub elektrooniline ajavõtt, kontrollpunktides tuleb teha märge SPORTidendi märkevahendiga (võta võimalusel oma SI-pulk kaasa, kohapeal saab laenutada piiratud koguses). Tegemist on suundorienteerumisega, st radade läbimiseks tuleb teha märked kontrollpunktides kaardil ette näidatud järjekorras, kuid loomulikult võib igaüks ka lihtsalt võtta kaardi ja otsida punkte omaenda parema äranägemise järgi.
 
Start avatakse kell 12 ning suletakse kell 15. Finiš suletakse kell 15.30. Rajale võib minna vabalt valitud ajal. Võistluskeskus asub Tõraveres Tartu observatoorumi külastuskeskuse (peahoone tagumise) ukse juures.

Üritus on tasuta ja toimub iga ilmaga!
 
#sport

Tule Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna veebruaris toimuvatele kodumängudele!

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi kutsub nii ülikooli töötajaid kui ka üliõpilasi elama kaasa Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna veebruarikuistele mängudele.
#sport

Tule Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna 17. veebruaril toimuvale kodumängule!

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi kutsub nii ülikooli töötajaid kui ka üliõpilasi elama kaasa Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna veebruarikuistele mängudele.
#sport

Tule Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna 14. veebruaril toimuvale kodumängule!

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi kutsub nii ülikooli töötajaid kui ka üliõpilasi elama kaasa Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna veebruarikuistele mängudele.