Autor:
Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Tudeng, tule teadmistejahile „Elurikkaks!“

Tudengid on õpihimulised, aktiivsed ja seikluslikud, eriti kevadel! Seepärast kutsume osa võtma Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia mängust, mis suurendab teadmistepagasit. Teadmistejaht „Elurikkaks!“ toimub nii Tartu Ülikooli loodusmuuseumis kui ka botaanikaaias. See on suurepärane võimalus avastada muuseumi või botaanikaaeda ning samal ajal nuputamisülesandeid lahendada. Teadmistejahiga tähistame ühtlasi Tartu Ülikooli botaanikaaia 220. aastapäeva.

Teadmistejaht „Elurikkaks!“ toimub 22. aprillist 30. aprillini Tartu Ülikooli loodusmuuseumis (T–P kell 10–18) ja botaanikaaias (iga päev kell 10–17). Tudengitele on prii pääse ISIC kaardi ettenäitamisel.

 

Harmonia Universitatis

Tartu Ülikooli ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia koostöölepinguga kingitakse üliõpilastele kuhjaga kontserdielamusi

Polaarekspeditsioonide näitus dekanaadi galeriis

150 aastat tagasi toimunud polaarekspeditsioonidel jäädvustas Tšehhi Arkika uurija ja maalija Julius Payer polaarmaastikke

Enlighti infopäev 18. detsembril

18. detsembril kell 14–16 toimub TÜ raamatukogu Tõstamaa seminariruumis Enlighti infopäev, kus räägitakse äsja lõppenud projekti saavutustest ning sellest, mida uus periood Tartu Ülikoolile annab.