Alanud on Eesti korvpalli meistrivõistluste finaalseeria mängud Tartu Ülikool Maks & Mooritsa ja BC Kalev/Cramo vahel

Teisipäeval, 23. mail kl 19.00 algab Tartu Ülikooli spordihoones Eesti korvpalli meistrivõistluste finaalseeria teine mäng Tartu Ülikool Maks & Mooritsa ja BC Kalev/Cramo vahel.

Kolme võiduni peetava finaalseeria esimene mäng peeti Tallinnas Kalevi spordihallis 18. mail. Teine mäng toimub 23. mail Tartus TÜ spordihoones ja kolmas 27. mail taas Tallinnas Kalevi spordihallis. Vajaduse korral peetakse seeria neljas mäng Tartus TÜ spordihoones esmaspäeval, 29. mail.

Pileteid saab osta Piletitaskust. Ülikooli spordihoones toimuvatele mängudele pääsevad TÜ üliõpilased ja alla 12-aastased lapsed tasuta. Õpilastele, teiste kõrgkoolide üliõpilastele, pensionäridele, fänniklubi liikmetele ja puuetega inimestele kehtivad soodushinnad.

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna kohta leiab rohkem infot meeskonna kodulehelFacebookis ja Instagramis.

Tule ja ela omadele kaasa!

Tartu Ülikool Maks & Moorits
Ülikoolipere on oodatud osalema liikumiskampaanias ,,Kevadsammud 2024”

jooksjad staadionil

Sportlased on sageli valmis väärkohtlemist taluma tulemuste nimel