Doktorantide ingliskeelne kolme minuti loengute konkurss ootab osalejaid

Kutsume doktorante osalema 18. märtsil ingliskeelsel kolme minuti loengute konkursil. Tegemist on Tartu Ülikooli eelvooruga rahvusvahelisele Coimbra grupi ülikoolide konkursile.

Osalemiseks valmista ette haarav lühiloeng, mis selgitab, millega Sinu teadustöö tegeleb, miks see oluline on ja kuidas see aitab maailma paremaks muuta. Tule esita oma loeng 18. märtsil toimuval konkursil kaasdoktorantidele ning hindamiskomisjonile (Jakobi 2-114). Esitustest tehakse videosalvestised.  Kolme parimat esinejat ootab rahaline preemia. Konkursi võitja esindab ülikooli rahvusvahelisel konkursil.

Selleks, et esitatud loengud ei jääks vaid ülikooli seinte vahele, otsime võimalusi kõlanud teemakäsitluste kajastamiseks nii ülikooli infokanalites kui meedias.

Kuna kõige parem on õppida teiste kogemustest, siis siin saab tutvuda möödunudaastase konkursi kolme parima loenguga:

Lähem info konkursi osalustingimuste ja kohta: https://sisu.ut.ee/doktoriope/teaduskommunikatsioon

Registreeri konkursile siin hiljemalt 13. märtsil.

Coimbra

Konkurssi toetab Euroopa Regionaalarengu Fondist Tartu Ülikooli ASTRA projekt PER ASPERA

Huy Qui Vinh Nguyen kaitseb doktoritööd „Süsinikule sadestatud Pt-CeO2 katalüsaatorite väljatöötamine prootonvahetusmembraan kütuseelementidele“

16. augustil kell 11.15 kaitseb Huy Qui Vinh Nguyen oma doktoritööd „Süsinikule sadestatud Pt-CeO2 katalüsaatorite väljatöötamine prootonvahetusmembraan kütuseelementidele“.

Kerli Martin kaitseb doktoritööd „Recognition of carboxylates by synthetic receptors - from structure-affinity studies to solid-contact anion-selective electrode prototyping“

7. augustil kell 10.15 kaitseb Kerli Martin doktoritööd „Recognition of carboxylates by synthetic receptors - from structure-affinity studies to solid-contact anion-selective electrode prototyping“.

Kelli Solmelar-Duracz kaitseb doktoritööd „The molecular and cellular mechanisms of brain plasticity impairing factors”

27. augustil 2024 kell 15.00 kaitseb Kelli Solmelar-Duracz oma doktoritööd „The molecular and cellular mechanisms of brain plasticity impairing factors” („Aju plastilisust kahjustavate tegurite molekulaarsed ja rakulised mehhanismid”).