Doktorantide ingliskeelne kolme minuti loengute konkurss ootab osalejaid

Kutsume doktorante osalema 18. märtsil ingliskeelsel kolme minuti loengute konkursil. Tegemist on Tartu Ülikooli eelvooruga rahvusvahelisele Coimbra grupi ülikoolide konkursile.

Osalemiseks valmista ette haarav lühiloeng, mis selgitab, millega Sinu teadustöö tegeleb, miks see oluline on ja kuidas see aitab maailma paremaks muuta. Tule esita oma loeng 18. märtsil toimuval konkursil kaasdoktorantidele ning hindamiskomisjonile (Jakobi 2-114). Esitustest tehakse videosalvestised.  Kolme parimat esinejat ootab rahaline preemia. Konkursi võitja esindab ülikooli rahvusvahelisel konkursil.

Selleks, et esitatud loengud ei jääks vaid ülikooli seinte vahele, otsime võimalusi kõlanud teemakäsitluste kajastamiseks nii ülikooli infokanalites kui meedias.

Kuna kõige parem on õppida teiste kogemustest, siis siin saab tutvuda möödunudaastase konkursi kolme parima loenguga:

Lähem info konkursi osalustingimuste ja kohta: https://sisu.ut.ee/doktoriope/teaduskommunikatsioon

Registreeri konkursile siin hiljemalt 13. märtsil.

Coimbra

Konkurssi toetab Euroopa Regionaalarengu Fondist Tartu Ülikooli ASTRA projekt PER ASPERA

Kaasprofessor Alar Jänes hoidmas TÜ keemia instituudis komplekteeritud tsink-ioon-hübriidsuperkondensaatori prototüüpi

Kuidas rahuldada inimkonna kasvavat energiavajadust?

Karl Kruusamäe

Karl Kruusamäe sillutab teed inimese ja roboti võimalusterohkele koostööle

MinuGeenivaramu portaali avaleht

Avati üle 200 000 geenidoonorile mõeldud portaal MinuGeenivaramu