Eesti-Läti korvpalliliiga veerandfinaalmäng Tartu Ülikool Maks & Mooritsa ja BK Ventspilsi vahel

1. aprillil kell 17.00 algab Tartu Ülikooli spordihoones Eesti-Läti korvpalli meistriliiga veerandfinaali otsustav kolmas mäng, kus kohtuvad Tartu Ülikool Maks & Moorits ja Läti klubi BK Ventspils.

Kahe võiduni peetavas veerandfinaalseerias on meeskondade vahelised mängud viigis ja seeria otsustav mäng peetaksegi laupäeval.

Pileteid saab osta Piletitaskust. Tartu Ülikooli üliõpilastele ja alla 12-aastastele lastele on sissepääs tasuta. Soodushinnad kehtivad õpilastele, teiste kõrgkoolide üliõpilastele, pensionäridele, fänniklubi liikmetele ja puuetega inimestele.

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonna kohta on rohkem infot meeskonna kodulehelFacebookis ja Instagramis.

Tule ja ela omadele kaasa!

Ülikoolipere on oodatud osalema liikumiskampaanias ,,Kevadsammud 2024”

jooksjad staadionil

Sportlased on sageli valmis väärkohtlemist taluma tulemuste nimel

enesehinnang hüpates