Jaga ja hinda oma õpirände kogemust

Õpirändes saadud kogemus on hindamatu väärtus kogu eluks. Väga oluline on aga seejuures oskus seda kogemust enda kasuks pöörata: mõtestada saadud kogemust ning kasutada seda näiteks tööle kandideerimisel. Soovitame enne ja peale õpirännet kindlasti osaleda Tartu Ülikooli nõustamiskeskuse poolt pakutavatel koolitustel.

 TÜ nõustamiskeskuse koolitused

 

Kuidas oma kogemust jagada ja mõtestada

Soovitame omalt poolt mitmeid võimalusi, kuidas oma õpirändes saadud kogemust ka peale välismaal viibitud perioodi enda kasuks tööle panna. 

Erasmus Skills

Soovitame kindlasti proovida Erasmuse Skills testi, et mõista, kuidas välismaal õppimise aeg on sind muutnud. 

Leia oma peidetud oskused SkillMilli abiga!

Nii välismaal õppides, praktikat sooritades kui ka hiljem oma tööelus satume me kokku uute olukordadega, mis nõuvad meilt erinevaid oskusi nagu kohanemisoskus, mõistmine, imporvisatsioon ning kindlasti suhtlusoskust. Sageli ei oska me aga hinnata, kuidas õpiränne meid muutnud ja arendanud on. 

SkillMill saab sellega meid aidata! SkillMilli mobiilirakendus aitab kasutajal tõlgendada oma rahvusvahelist õpikogemust. Rakendus pakub kasutajatele turvalist ja personaalset võimalust samm-sammult peegeldada oma saadud kogemust ning tõlgendada seda oskusteks, mida on meil vaja nii kandideerides tööle kui ka ehitades üles oma tulevast karjääri. 

Erasmuse praktikablogi

Kui osalesid praktikal, siis võid jagada oma kogemust läbi Erasmuse praktikablogi, mis on kindlasti suureks abiks neile, kes alles planeerivad oma välispraktikat. 

garagErasmus Foundation

Soovitame ka liituda garagErasmus Foundation`iga. Selle ühenduse missiooniks on aidata üles ehitada nende tudengite karjääri, kes on saanud rahvusvahelise kogemus läbi õpirände või praktika. 

Uuri siit garagErasmuse Foundationi kohta

 

Erasmus Skills. Testi, kuidas õpiränne sind muudab!

Leia oma varjatud oskused!

SAIS - Tartu Ülikool

Sisseastumise infosüsteemis saab nüüd kontrollida uuesti tasuta õppima asumise õigust

Jaan Vihalemm

Teadmussiirdedoktorant ühendab töö ja õpingud

Enlighti kaasatuse konkurss

Tartu Ülikooli üliõpilasi oodatakse kandideerima Enlighti kaasatuse auhinnale