Autor:
Kristi Sits

Johan Skytte poliitikauuringute instituudi seminaril esineb Tema Ekstsellents, Ukraina suursaadik Maksõm Kononenko

30. novembril kell 12.15 annab suursaadik Kononenko Lossi 36 ruumis 215 toimuval seminaril ülevaate Ukraina püüdlustest liituda Euroopa Liiduga. Ettekandele järgnevat küsimuste vooru juhatab analüütik Thomas Linsenmaier.

Osalemiseks palume registreeruda.

Registreerun

Maksõm Kononenko on Ukraina suursaadik Eestis alates 2023. aasta märtsist. Varem on ta töötanud rahvusvahelise õiguse, poliitika, inimõiguste, Euroopa ja Euro-Atlandi integratsiooni, kohtu- ja muude vaidluste lahendamise, personalijuhtimise ja konsulaarküsimuste valdkonnas.

Lisateave: Yurii Kondratyk, projekti assistent, yurii.kondratyk@ut.ee

Seminari korraldab Johan Skytte poliitikauuringute instituut projekti „Balti riikide ülikoolid kaasavad kodanikke Ukraina toetuseks“ raames, mida rahastatakse programmist „Erasmus+“.

B4UKR
Soome lipp

Soome president Alexander Stubb külastab Tartu Ülikooli

diplomid