Jõulude ja aastavahetuse nädalal toimuvad IT-teenuste katkestused

Seoses Lossi 3 õppehoone rekonstrueerimisega kolitakse 21.–31.  detsembrini  ülikooli keskne infotehnoloogiataristu teistesse serveriruumidesse ja see põhjustab infotehnoloogiateenuste katkestusi.

Kõige ulatuslikum katkestus toimub 29. detsembri varahommikul kella viie ja kaheksa vahel, kui kolitakse ülikooli tulemüüre ja teisi seadmeid. Sel ajal ei saa ülikooli IT-teenuseid ega ka ülikooliga seotud IT-teenuseid kasutada.

Teised teadaolevad katkestused on järgmised:

• 21.  detsembril kella 13.00–17.00 ei toimi Tartu observatooriumi IT-teenused, ega veebileht rahvatervis.ut.ee ja võib esineda tõrkeid sisemiste infosüsteemide (ÕIS1, rahaveeb, palgaveeb, puhkuseveeb jne) töös.
  • 28. detsembril kella 13.00–17.00 ei ole võimalik kasutada Panopto loengusalvestuse ja UTTV teenused.
  • 29. detsembril kella 05.00–08.00 ei ole võimalik ülikooli poolt pakutavate infotehnoloogiateenuste kasutamine. Sealhulgas võib esineda häireid arvutitesse sisselogimisel ja Office 365 e-posti teenuste kasutamisel.

Ajakohase katkestusinfo saamiseks soovitame 21.–31. detsembril jälgida IT operatiivinfo lehekülge Tartu Ülikooli vikis.

Küsimuste ja probleemide korral palume pöörduda arvutiabisse.

Arvutiabi iseteenindusportaalist saab abi teistele infotehnoloogia teenustega seotud küsimustele.

Lisateave: Tartu Ülikooli arvutiabi, 737 5500, arvutiabi@ut.ee