Autor:
Pixabay

Ülikooli töötajad ja üliõpilased osalevad Göttingenis Enlighti võrgustiku õpetamise ja õppimise konverentsil

16.–18. novembrini toimub Göttingenis Enlighti võrgustiku õpetamise ja õppimise konverents, kus osalevad ka Tartu Ülikooli töötajad ja üliõpilased.  

Konverentsi läbiv teema on mitmekesisus ja kaasamine kõrghariduses. Tegemist on Enlighti võrgustiku iga-aastase üritusega, kus saab osaleda aruteludes ning aidata kujundada Enlighti kogukonnavaimu. Konverentsil tulevad teiste teemade seas arutluse alla ka probleemõpe, kaasav haridus ning kaasaegsed õpetamise ja õppimise meetodid. Tartu Ülikooli töötajad korraldavad konverentsil kolm töötuba. Kokku osaleb Tartu Ülikoolist 18 töötajat ja kuus üliõpilast. Tutvu konverentsi kavaga.  

17. novembril antakse konverentsil välja ka 2022. aasta õpetamis- ja õppimisauhind. See määratakse kursusele, milles rakendatakse Enlighti projekti hariduslike eesmärkidega seostuvaid uuenduslikke rahvusvahelisi pedagoogilisi meetodeid. Tartu Ülikoolist kandideerib auhinnale Eesti parima e-kursuse märgi saanud MOOC „Võistlevad arusaamad regionalismist“, mille autorid on Anna Beitane ja Johan Skytte poliitikauuringute instituudi meeskond. Loe rohkem kursuse kohta. Tutvu Enlighti võrgustikuga.

Auhinnatseremooniat saab jälgida veebis 17. novembril kell 19.30.

Lisateave: Tiina Jaksman Enlighti projektijuht rahvusvahelise koostöö ja protokolli osakond 737 6167 tiina.jaksman@ut.ee
Soome lipp

Soome president Alexander Stubb külastab Tartu Ülikooli

Kuresoo villpead

Rahvusvaheline ökosüsteemide taastamise konverents toob Tartusse tipptasemel teadmised

Enlighti kaasatuse konkurss

Tartu Ülikooli üliõpilasi oodatakse kandideerima Enlighti kaasatuse auhinnale