Autor:
Andres Tennus

Loodus- ja täppisteaduste valdkonna bakalaureuseõppe lõpuaktus 2024

Loodus- ja täppisteaduste valdkonna bakalaureuseõppe lõpuaktus toimub 21. juunil 2024 algusega 13.00 ülikooli peahoone aulas.

Lõpetajatel palume koguneda aula ukse taha 10 minutit enne aktuse algust.

Kuna lõpetajaid on aulas üle 250, siis palume pereliikmetel ja külalistel jälgida aktust aula rõdult või otseülekannet peahoone auditooriumis 139 ja peahoone ees, kuhu on külaliste jaoks üles pandud suur ekraan. Palava ilma korral on soovitatav võtta kaasa isiklik veepudel (peahoone fuajees on ka kraan, kust saab veepudelit täita).

Täpsema info lõpuaktuse kohta saadab lõpetaja e-posti aadressile tema valdkond või selle üksus. Loe ka teavet selle kohta, kuidas lõpetaja saab kätte lõpudokumendid.

Lõpetajad, kes soovivad endale ülikooli teklit või sõrmust, saavad selle tellida ülikooli veebipoest shop.ut.ee. Sõrmusetellimused edastatakse iga kuu viimasel päeval kullassepale, kellel kulub sõrmuste valmistamiseks kuni kaks kuud. Teklihuvilised võiksid esitada tellimuse esimesel võimalusel, et tekkel jõuaks kohale enne lõpuaktust. Nii teklid kui ka sõrmused saab kätte mugavalt pakiautomaadist või peahoonest. Ülikooli meeneid müüakse aktuste ajal ka peahoone ees.

Igal aastal soovivad lõpetajad teha mälestuseks pilte ülikooli peahoone ees. Lisaks on Tartus toredad kohad isiklike fotojäädvustuste tegemiseks