Nguyen Hoang Quan Tran kaitseb doktoritööd „Perception of organisational culture in terms of task and relationship orientations in Vietnam“

10. juunil kell 10.00 kaitseb Nguyen Hoang Quan Tran ärijuhtimise erialal doktoritööd Perception of organisational culture in terms of task and relationship orientations in Vietnam („Organisatsioonikultuuri tajumine ülesannetele ja suhetele orienteerituse seisukohalt Vietnamis“).

Juhendajad:
professor Maaja Vadi, Tartu Ülikool
kaasprofessor Krista Jaakson, Tartu Ülikool

Oponendid:
professor Mukta Kulkarni, India Bangalore Juhtimisinstituut
kaasprofessor Mike Franz Wahl, Tallinna Tehnikaülikool

Kokkuvõte
Väitekirja eesmärk on parandada arusaamist sellest, kuidas Vietnami töötajad tajuvad organisatsioonikultuuris orienteeritust ülesannetele ja suhetele, kasutades nende arusaamade valideerimiseks eestvedamise käsitlust. Kolme empiirilise uuringu tegemisel on selle doktoritöö esmane panus see, et Vietnami töötajate arusaam organisatsioonikultuurist on orienteeritud rohkem ülesannetele kui suhetele. Doktoritöö teine panus seisneb organisatsioonikultuuri mõõtmise peavoolu vahendi sobivuse hindamises. Doktoritöö kolmas panus seisneb uue organisatsioonikultuuri hindamise küsimustiku loomises, mis on kohandatud Vietnami organisatsioonidele. Selle tulemuseks on uus instrument, mida tuntakse kui pOC_TSU, mis tõstab esile ülesannetele, ühtsusele ja staatusele orienteerituse rolli. Doktoritöö annab ülevaate sellest, kuidas Vietnami töötajad organisatsioonikultuuri tajuvad.

Kaitsmine toimub veebis.

Doktoritöö

Liis Ermus kaitseb doktoritööd „The phonetic variation of plosives in Estonian“

Ruumiandmed

Geoinformaatikahuvilised arutlevad Tartus vaba ja avatud lähtekoodiga tarkvara laiema kasutuse üle

Free laser beam image, public domain technology CC0 photo.

Konverents „Nordic Baltic Femtochemistry Conference 2024“