Nutikas neljapäev: Tuled kustu?! Kuidas vähendada tööstuse jalajälge?

Energia hinnad teevad uperpalle.

Kas selliste hindade juures saab enam üldse rääkida tootmise stabiilsusest, konkurentsivõime säilimisest või tõstmisest?

Seekordsel nutikal neljapäeval avavad Tartu Ülikooli arendusprorektor Erik Puura ja Tartu linnavalitsuse kliimaspetsialist Kaspar Alev energia tootmise tuleviku võimalusi Tartus, Eestis ja Baltikumis.

Oleme kutsunud rääkima ka A le Coqi energeetika juhi Argo Normaki ja Estiko Energia juhataja Ain Tammvere, et tutvustada nende ettevõtete plaane keerulisel energia tootmise ajastul toime tulemiseks.

Lisaks tutvustme erinevaid toetusmeetmeid, mida ettevõtjad saavad oma jalajälje vähendamiseks ja energia tarbimise optimeerimiseks kasutada.

Osalemiseks registreeri end siin: https://forms.gle/Vxzq3kENvZ8DsdsbA

NN korraldajad
Better Medicine'i meeskond

Tartu Ülikool saab osaluse ettevõttes Better Medicine OÜ, kes diagnoosib tehisaru abil vähktõbe