Autor:
Ivo Kraus

Rektori karika golfiturniiri võitis taas sotsiaalteaduste valdkond

27. augustil toimus Pärnu Bay Golf Linksi väljakul kaheteistkümnes Tartu Ülikooli rektori karika golfiturniir, mis tõi kokku 103 golfihuvilist üle Eesti. Päikseline laupäev pakkus osalejatele sportlikku ning taaskohtumisi täis suvepäeva imekaunis mereäärses Pärnumaal. Rektori karika golfiturniiri võitis taas sotsiaalteaduste valdkond.

„Rektori karika golfiturniiril on lisaks golfile vähemalt sama oluline seltskond, kes on kokku tulnud. Mul on hea meel, et traditsioon jätkub ja et igal aastal on osalejate seas nii vanu häid tuttavaid kui ka päris uusi nägusid,“ sõnas Tartu Ülikooli rektor professor Toomas Asser.

Põhivõistluse võitjad said lisaks rändkarikale ja isiklikule karikale hulgaliselt auhindu ürituse toetajatelt. Peale põhi- ja erivõistluse auhindade jagati välja rohkelt loosiauhindu ning anti auhinnad Tartu Ülikooli teemalise viktoriini võitjatele. Üritusel toimunud hole-in-one-erivõistluse auhinda – Tartu Ülikooli mikrokraadiprogrammi – ei võidetud ja see läks väljaloosimisele. Fortuuna tahtel sai selle Eva Kristina Maaring.

Võistlusklassis HCPI 0–18 said esimese koha Vadim Apuhtin ja Merle Kink-Jackson, teise koha Saulius Daubaris ja Eva Peedimaa ning kolmanda koha Oliver Helm ja Maria Anett Kaha. Klassis HCPI 18,1–36 võitsid Gerly Aidla ja Aigar Pindmaa, teiseks jäid Anneli Apuhtin ja Mart Habakuk ning kolmandaks Karmen Turk ja Ats Loot. Segaklassi (HCPI 36–54) parim oli Marco Ricci, teisele kohale tuli Karl Mumm ja kolmandale Alla Kuznetsova. Valdkondliku võistluse võitis sotsiaalteaduste valdkond.

Image
Sotsiaalteaduskonna esindus võtmas vastu rektori karikat

Sotsiaalteaduste valdkonna esindajad koos rektoriga. Foto: Ivo Kraus

Turniiri pildigalerii leiab Tartu Ülikooli Facebooki lehelt.

Aitäh kõikidele osalejatele ja Pärnu Bay Golf Linksi meeskonnale! Suure tänu on ära teeninud koostööpartnerid GolfLife Shop, BoGolf, Tbilisi Hills Golf, GoGoNanoOthersNorVitaTerminal OilVeiniekspressFitShopDr.OHHIRAMillion Mindset,  LUMIKrisostomusKommipommRootBioMeKorilaneFysioCentrumMurrifier ning Hotell Wagenküll.

Tartu Ülikooli rektori karika golfiturniiri traditsioon sai alguse 2011. aasta augustis ning esialgu oli turniir mõeldud üksnes Tartu Ülikooli üliõpilastele, töötajatele ja vilistlastele. Alates 2014. aastast on võistlusele osalema oodatud kõik, kes tunnevad huvi Tartu Ülikooli ja golfi vastu.