Science Base Camp - põhjamaade suurim investorvalmiduse päev

Eestis on peidus mitu teadusmahuka toote tiimi, kellest võiks saada järgmised globaalse haardega ettevõtted nagu Bolt, Pipedrive või Wise. Sageli jääb sellistel ettevõtetel läbimurre tegemata, sest nad ei jõua õigete klientide ning turuni.

Superangel investeerimisfond korraldab koos partneritega 18. märtsil Põhjamaade suurimat investorvalmiduse päeva Science Base Camp. Ürituse eesmärk on aidata teadusmahukatel ning tehnoloogial-põhinevatel ülikoolide tiimidel saada investoritelt võimalikult varakult sisukat tagasisidet.

Ürituse jooksul on tiimidel võimalik töötada koos T&A ning süvatehnoloogia kogemusega investorite, ettevõtjate ning ekspertidega, et suurendada toote edu võimalust ning investorvalmidust.

Valitud meeskonnad saavad 2-4 investoriga sügavuti oma toote-põhiseid väljakutseid arutada. Et aidata tiimidel lihtsalt ja ladusalt oma keeruka toote potentsiaali investoritele selgitada, on neil võimalik enne koos töötada ka inseneri taustaga pitch coachiga Wallace Green. Lisaks sellele saavad kõik kandideerinud tiimid ligipääsu üritusel esitatavatele veebiseminaridele ning töötubadele.

Investorvalmiduse päevast võtavad osa üle 15 ingelinvestori ning riskikapitalifondi Põhjamaadest ning Baltikumist, sealhulgas Nordic Ninja, Norrsken VC, Butterfly Ventures, Voima Ventures jt.

Kandideerima oodatakse T&A / teadusmahukaid / süvatehnoloogial põhinevaid tiime, kellel on huvi saada investoritelt sisukat tagasisidet, suurendanda investorvalmidust või kaasata välist investeeringut.

Üritus on virtuaalne ning tasuta.

Kandideeri kuni 14.veebruarini.

Lisainformatsiooni leiab Science Base Campi veebilehel (https://www.superangel.io/science-basecamp).

Vectiopepi meeskond

Uudset vähiravitehnoloogiat arendav Vectiopep kaasas 450 000 eurot

Maive Rute Tartu Ülikoolis

Euroopa Komisjoni esindajate külaskäigul arutleti teaduse rahastamise ja teadusmahuka ettevõtluse toetamise üle