Author:
Valju Aloel

Tartu Ülikooli rektori karika golfiturniiri peaauhinnaks on mikrokraadiprogramm

27. augustil toimub Pärnu Bay Golf Linksi väljakul kaheteistkümnes Tartu Ülikooli rektori karika golfiturniir, mis on mõeldud kõikidele, kes peavad ülikooli oluliseks ning naudivad golfi ja toredat seltskonda. 

Golfiturniiri peaauhinnaks on ülikool pannud välja võimaluse osaleda vabalt valitud mikrokraadiprogrammis. See on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis annab võimaluse omandada lisaeriala või erialased oskused mõnes kitsamas valdkonnas. Tartu Ülikool pakub mikrokraadiprogramme juba teist aastat ja algaval õppeaastal saab valida 39 programmi seast. Auhinna võitja võib õppima asuda kuni 2023/2024. õppeaastani. 

Turniirile on võimalik registreeruda Golfboxi keskkonnas ja sel aastal saab võistlustulle astuda 110 mängijat. Lisaks peaauhinna võitjale autasustatakse iga võistlusklassi kolme parimat mängijat, valdkondadevahelise võistluse võiduvõistkonda ja erivõistluste võitjaid. Loosimisele lähevad ka lisaauhinnad. Tutvu võistluse info ja tingimustega

Tartu Ülikooli rektori karika golfiturniiri toetavad golfitoodetega GolfLife Shop ja BoGolf. Lisaks panevad auhindu välja Gruusia golfiväljak Tbilisi Hills Golf ning ettevõtted, GoGoNanoOthersNorVitaTerminal OilVeiniekspressFitShopDr. OHHIRAMillion Mindset,  LUMIKrisostomusKommipomm , RootBioMeKorilaneFysioCentrumMurrifier ning Hotell Wagenküll.

 

 

 

 

 

 

 

#ülikoolist

Tartu Ülikooli e-valitsemise professori Vincent Homburgi inauguratsiooniloeng

Ingliskeelne inauguratsiooniloeng „The Politics of E-Governance“ („E-valitsemise poliitilisus“) 6. aprillil 2023 kell 16.15 ülikooli aulas
#ühiskonnale
Tartu ülikooli stipendiaadid ja diploomitud edasiõppijad Tartu ülikooli aastapäeval 1. dets. 1934. a.

Õigusteaduskond ja Õpetatud Eesti Selts kutsuvad 28. märtsil Vera Poska-Grünthali päevale

#ülikoolist
Allkirjastamine stock photo

Tartu Ülikool ning Haridus- ja Teadusministeerium sõlmisid kõrghariduse rahastuskokkuleppe