Tartu Ülikooli Sümfooniaorkestri kontsert „Meistriklass: hariduslik retk klassikutega“

Sel hooajal tähistab Tartu Ülikooli Sümfooniaorkester (TÜSO) oma 15. sünnipäeva kolme kontserdiga: 28. aprillil kell 16.00 Avinurme Kultuurikeskuses, 29. aprillil kell 19.00 Võru Kandles ja 6. mail kell 19.00 Tartu Ülikooli aulas.

TÜSO kontsert „Meistriklass“

Esitusele tulevad Heino Elleri „Videvik“, Eduard Tubina „Sümfoniett eesti motiividel“ ja Ludwig van Beethoveni „Kolmikkontsert“. Solistid on Trio Ardito liikmed Vitalij Regensperger, Camillo Cabassi ja Jorma Toots. Dirigent on Taavi Kull.

Pileti saab osta Fientast.

Kontserdi toimumist toetavad Eesti Kultuurkapital, Tartu Ülikool ja Eesti Maaülikool.

Näitus

Tartu Ülikooli muuseumi uuel välinäitusel saab lugeda Toomemäest inspireeritud luuletusi

Luulenäitus Toomemäel

Luulenäituse "Aken Toomemäe poole" tõlked ja helifailid

Sarja „Kord ja kaos“ teine sümpoosion „Maailma tähendusest“ kujundus.

Sarja „Kord ja kaos“ teisel sümpoosionil keskenduti semiootikale