Tartu Ülikooli Sümfooniaorkestri kontsert „Meistriklass: hariduslik retk klassikutega“

Sel hooajal tähistab Tartu Ülikooli Sümfooniaorkester (TÜSO) oma 15. sünnipäeva kolme kontserdiga: 28. aprillil kell 16.00 Avinurme Kultuurikeskuses, 29. aprillil kell 19.00 Võru Kandles ja 6. mail kell 19.00 Tartu Ülikooli aulas.

TÜSO kontsert „Meistriklass“

Esitusele tulevad Heino Elleri „Videvik“, Eduard Tubina „Sümfoniett eesti motiividel“ ja Ludwig van Beethoveni „Kolmikkontsert“. Solistid on Trio Ardito liikmed Vitalij Regensperger, Camillo Cabassi ja Jorma Toots. Dirigent on Taavi Kull.

Pileti saab osta Fientast.

Kontserdi toimumist toetavad Eesti Kultuurkapital, Tartu Ülikool ja Eesti Maaülikool.

üritus Tartus - Loodusloovusfestival

Linnupesade sari: Tartu linnakirjanik Maarja Pärtna ja ning duo Carlotta Põdra ja Veljo Runnel

Mäng botaanikaaias

Botaanikaaias saab osaleda Loodusloovusfestivali otsimismängus

Hourglass

Millised on kuuenda väljasuremislaine tahud?