Tartu Ülikoolis algab Enlighti võrdsuse ja kestlikkuse veebiseminar doktorantidele

Täna, 14. veebruaril algab Tartu Ülikooli korraldamisel viiepäevane erialadevaheline grandikirjutamisseminar võrdsuse ja kestlikkuse teemal. Seminar toimub Enlighti projekti raames ning toob Zoomi vahendusel kokku 33 doktoranti 9 ülikoolist.

Ürituse eesmärk on anda Enlighti võrgustiku ülikoolide teadlastele võimalus valdkonnaüleseks koostööks. Osalejaid innustatakse leidma ühiselt lahendusi töötubades tõstatatud probleemidele, lähtudes seminari läbivast teemast: võrdsusest ja kestlikkusest. Moodustatakse viis meeskonda, kuhu kuuluvad kaks kogenud teadlast ja kuni seitse doktoranti.

Töötubades käsitletakse selliseid teemasid nagu tervis, heaolu, keskkond ja tehnoloogia ning usaldus teaduse ja hariduse vastu. Töötubade nimekiri ja täpsed teemad on avaldatud seminari kodulehel. Seminar toimub inglise keeles.

Rohkem infot Enlighti koostöövõrgustiku kohta on Tartu Ülikooli veebilehel.

Üritust toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Tartu Ülikooli ASTRA projekt PER ASPERA).

Enlighti logo

Mis on Enlight? Võrgustiku võimalused ülikooliperele

Tartu Ülikooli ja SEB esindajad Tartu Ülikoolis

Ülikooli juhtkonna esindajad kohtusid SEB panga Eesti ja Baltikumi juhtidega