Autor:
Harry Tiits

Vaata, kuidas valmistuvad esinejad vilistlaste kokkutuleku peoks

Vilistlaste kokkutuleku õhtune pidu algab suurejoonelise etendusega, mille on lavastanud Tanel Jonas. On aeg piiluda proovisaali, et näha, kuidas esinejate ettevalmistused lähevad.

„Jälgime, kuidas kunst ja kirg kohtuvad meie kõige andekamate esinejate energiast pulbitsevates proovisaalides,“ kutsub Tanel Jonas rännakule kaasa.

Vaata videot

Laupäeval, 18. mail toimub suur vilistlaste kokkutulek „Tagasi ülikooli“. Päeva esimeses pooles toimuvad loengud ja ekskursioonid üle linna asuvates instituutides, õhtul ühislaulmine ja tervituskõned peahoone ees, rongkäik ning suur pidu spordihoones. Vaata kogu programmi kodulehelt.

Vilistlaste kokkutulek

Vaata vilistlaste kokkutuleku fotosid ja videoid

Vilistlaste kokkutulek 2019. aastal

Meelespea ja päevakava vilistlaste kokkutulekul osalejale