Matemaatika ja statistika alused rakendustega kindlustus- ja finantsmatemaatikas

Toimumise aeg
Maht
30 EAP (780 tundi)
Õppetöö vorm
põimõpe
Toimumiskoht
Tartu
Hind
3000 EUR
Õppejõud
Täienduskoolitusprogrammi vastutavad õppejõud on kogenud matemaatika, statistika ning kindlustus- ja finantsmatemaatika spetsialistid TÜ matemaatika ja statistika instituudist.
Õppekava rühm
Õppekeel
Inglise
Eesmärk:
Programmi eesmärk on anda erialased põhiteadmised matemaatikast ja statistikast ja nende rakendustest, põhisuunaga kindlustus- ja finantsmatemaatikale.
Sihtrühm:
magistritaseme üliõpilased
Kursuse õpiväljundid:
Programmi läbinud üliõpilane:
1) on saanud ülevaate matemaatika eri valdkondadest ja rakendustest;
2) on omandanud tõenäosusteooria ja statistika baasteadmised ning tunneb lihtsamaid stohhastilisi mudeleid;
3) on saanud algteadmised kindlustus- ja finantsmatemaatikast.
Õppejõud:
Hinnainfo:
* õppija saab valida kuni 30 EAP eest aineid programmi nimekirjast; * paketi tavahind on 3000 EUR * kui täienduskoolitusega liitub rühm, mis koosneb vähemalt 15 õppijast, siis on hind õppija kohta 2800 EUR * aineid saab võtta ka ükshaaval, siis on EAP hind 120 EUR
Toimumiskoha info:
Tartu linn Tartu, Narva mnt 18 (Delta keskus).
Õppekeskkonna kirjeldus:
Õppetöö toimub koolituse läbiviimiseks sobivates õpperuumides, mis on varustatud vajaliku õppetehnikaga ja vastavad tervisekaitse- ja ohutusnõuetele.
Toimumise ajakava ja lisainfo:
Programmi õppetöö toimub sügissemestril.
Nõuded lõpetamiseks:
Minimaalset läbitud kursuste mahtu ei ole fikseeritud, aga läbitud ainete maht kajastub tunnistusel.
Väljastatav dokument:
tunnistus/tõend
Tulumaksutagastus füüsilisest isikust maksjale:
Ei
Registreerumise tähtaeg:
Täiendav info:
Meelis Käärik, meelis.kaarik@ut.ee, +372 +372 737 5489
Programmi kood:
LTMS.TK.018
Täiendusõppe üldinfo:
Elukestva õppe keskus
Ülikooli 18, Tartu, 50090

Samas õppevaldkonnas on algamas veel

#täiendusõpe
Vaata 22. aprillil üle veebi Tartu Ülikooli väärikate ülikooli 15. tegutsemisaasta konverentsi.
#rahvusvaheline #täiendusõpe
Erasmus+ Euroopa-sisese õpirände eesmärk on toetada kõigi kõrgkooli töötajate professionaalset arengut välismaal õpetamise või koolituste abil.
#tudengile #kooliõpilasele #õppimine #täiendusõpe #esmakursuslane
Teadvelolek on kunst olla käesolevas hetkes koos lahke ja uudishimuliku tähelepanuga. Sa pöörad tahtlikult, praeguses hetkes ja hinnanguvabalt tähelepanu oma mõtetele, tunnetele ning käitumisele
#kestlikkus #tudengile #kooliõpilasele #õppimine #täiendusõpe #esmakursuslane
Inimesed haaravad psühhoaktiivsete ainete järele just rasketel hetkedel. Selle tagajärg on – vastupidiselt oodatule – probleemide süvenemine ja/või pikaajaliste terviseriskide kasv.
01.10.2023