EIT Manufacturing

Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituut (European Institute of Innovation and Technology, EIT) on Euroopa Liidu asutus, mis toob kokku ettevõtjad ning teadus- ja õppeasutused.

Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudi uuenduslike tootmistehnoloogiate koostöövõrgustik (EIT Manufacturing) on üks temaatilisi võrgustikke, mille eesmärkon toetada Euroopas uuendusmeelset ja konkurentsivõimelist tootmist.

Tartu Ülikool on EIT Manufacturingi partner ja piirkondlik innovatsioonikeskus. Ülikooli kaudu on Eesti tootmisettevõtetel võimalus saada infot koostöövõrgustiku taotlusvoorude kohta, osaleda kontaktüritustel ja saada ise EIT Manufacturingi liikmeks.

EIT Manufacturing logo
EIT Manufacturing logo (autor: Erakogu)

EIT Manufacturing ühendab tööstuse ja teaduse võimalused üle Euroopa

EITM Master's School