Skip to main content

Instituudid ja õppekavade nõustajad valdkondades

Sellel lehel on toodud õppekavade kaupa õppekorralduse spetsialistid, kelle poole võib õppekorralduslike küsimustega pöörduda. 

Õppekavad humanitaarteaduste ja kunstide valdkonnas

Õppekava nõustaja

Telefon

E-post

Ajaloo ja arheoloogia istituut

Ajalugu, bak, mag, dok; Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja, mag

Kaili Kaseorg-Cremona

737 5651

kaili.kaseorg-cremona@ut.ee

Ene Leius 737 5656 ene.leius@ut.ee
Aasa Saavaste 737 5650 aasa.saavaste@ut.ee

Eesti ja üldkeeleteaduste instituut

Eesti ja soome-ugri keeleteadus, bak, mag, dok; Eesti keele ja kirjanduse õpetaja, mag

Andrea Nagy 737 5423 andrea.nagy@ut.ee
Ülle Niin 737 5227 ulle.niin@ut.ee

Filosoofia ja semiootika instituut

Filosoofia, bak, mag, dok, Filosoofia (ENG), mag

Ruth Jürjo

737 5314

ruth.jurjo@ut.ee

Semiootika ja kultuuriteooria, bak, mag, dok

Ulvi Urm

737 5933

ulvi.urm@ut.ee

Semiootika (ENG), mag

Elli Marie Tragel

737 5954

tartusemiotics@ut.ee

Kultuuriteaduste instituut

Kirjandus ja kultuuriteadused, bak, dok:

eesti kirjanduse eriala, teatriteaduse eriala

Aivi Reimand

737 5219

aivi.reimand@ut.ee

etnoloogia  eriala

Sille Vadi

737 5654

sille.vadi@ut.ee

folkloristika eriala

Liilia Laaneman

737 5304

liilia.laaneman@ut.ee

maailmakirjanduse eriala, dok Elica Mateo Krikk 737 5319 elica.mateo@ut.ee
väitekirja kaitsmisega seotu, dok Hille Roots 737 5223 hille.roots@ut.ee

Kirjandus- ja teatriteadus, mag:

 

 

 

eesti kirjanduse eriala, teatriteaduse eriala

Aivi Reimand

737 5219

aivi.reimand@ut.ee

maailmakirjanduse eriala

Elica Mateo Krikk

737 5319

elica.mateo@ut.ee

Etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia, mag:

etnoloogia eriala Sille Vadi 737 5654

sille.vadi@ut.ee

folkloristika eriala

Liilia Laaneman

737 5304

liilia.laaneman@ut.ee

Folkloristika ja pärandirakendused (ENG), mag

Liilia Laaneman

737 5304

liilia.laaneman@ut.ee

Kultuurikorraldus, mag

Sille Vadi

737 5654

sille.vadi@ut.ee

Usuteaduskond

Religiooniuuringud ja teoloogia, bak, mag Angela Aav 737 5300 angela.aav@ut.ee

Religiooniuuringud ja teoloogia, dok

Kairi Ots

737 5301

kairi.ots@ut.ee

Maailma keelte ja kultuuride kolledž

Inglise keel ja kirjandus, bak; Germaani-romaani filoloogia, dok

Marilii Adamson

737 5218

marilii.adamson@ut.ee

Klassikaline filoloogia, bak; Romanistika (hispaania keel), bak

Elica Mateo Krikk

737 5319

elica.mateo@ut.ee

 

Euroopa keeled ja kultuurid (ENG), mag; Võõrkeeleõpetaja, mag

Age Allas

737 6255

age.allas@ut.ee

Romanistika (prantsuse keel), bak Marju Adams 737 5354 marju.adams@ut.ee

Saksa keel ja kirjandus, bak; Vene ja slaavi filoloogia, bak, dok; Tõlkeõpetus, mag; 

Milvi Kaber

737 5228

milvi.kaber@ut.ee

 

Skandinaavia keeled ja kultuurid, bak

Viivika Voodla

737 5212

viivika.voodla@ut.ee

Viljandi kultuuriakadeemia

Kultuurikorraldus, rak

Heli Nurme

5310 1611

heli.nurme@ut.ee

Muusika (päevaõpe), rak

Taivi Mölder

434 5805

taivi.molder@ut.ee

Muusika (sessioonõpe), rak; Kunstide ja tehnoloogia õpetaja, mag ; Heli- ja visuaaltehnoloogia (ENG), mag

Maarja Raudvee

434 5805

maarja.raudvee@ut.ee

Pärandtehnoloogia (rahvusliku ehituse eriala, rahvusliku metallitöö eriala), rak

Kristi Reili

435 5262

kristi.reili@ut.ee

Pärandtehnoloogia (rahvusliku tekstiili eriala), rak; Kultuuripärandi loovrakendused, mag

Lembe Rätsep

435 5249

lembe.ratsep@ut.ee

Kogukonnaharidus ja huvitegevus, rak; Tantsukunst, rak 

Kadri Roht

435 5233

kadri.roht@ut.ee

Etenduskunstid, rak; Teatrikunst, rak; Teatrikunsti visuaaltehnoloogia, rak

Margit Simenson

435 5246

margit.simenson@ut.ee

 

Õppekavad sotsiaalteaduste valdkonnas

Õppekava nõustaja

Telefon

E-post

Haridusteaduste instituut

Eripedagoogika, bak; Eripedagoogika ja logopeedia, mag

Mari Pärn

737 5919

mari.parn@ut.ee

Klassiõpetaja, int; Haridusinnovatsioon, mag; Haridusteadus, dok

Anneli Adamson

737 6440

anneli.adamson@ut.ee

Humanitaar- ja sotsiaalainete õpetamine põhikoolis, bak; Kutseõpetaja, bak; Põhikooli mitme aine õpetaja, mag; Õpetajaharidus, mag

Ranet Rõõmussaar

737 6447, 
5884 5002

ranet.roomussaar@ut.ee

Haridustehnoloogia (ENG), mag; Koolieelse lasteasutuse õpetaja, bak; Kaasav haridus, mag; Loodus- ja reaalainete õpetamine põhikoolis, bak

Kadri Eek

737 6450

kadri.eek@ut.ee

Johan Skytte poliitikauuringute instituut

Riigiteadused, bak; Politoloogia, dok

Aigi Hommik

737 5583

aigi.hommik@ut.ee

Demokraatia ja valitsemine (ENG), mag; Euroopa Liidu - Venemaa uuringud (ENG), mag; Euroopa õpingud, mag;  Rahvusvahelised suhted ja regiooni uuringud (ENG), mag

Kerli Villems

737 6212

kerli.villems@ut.ee

Kesk- ja Ida-Euroopa, Venemaa ja Euraasia uuringud (ENG), mag Kristel Vits 737 5199 kristel.vits@ut.ee

Majandusteaduskond

Majandusteadus, bak

Sirje Saarmann

737 6310

sirje.saarmann@ut.ee

Majandusteadus, dok; Tänapäeva Aasia ja Lähis-Ida uuringud (ENG), mag

Anneli Kütt

737 6318

anneli.kutt@ut.ee

Ettevõttemajandus (ENG), bak; Matemaatiline majandusteadus (ENG), mag; Innovatsiooni ja tehnoloogia juhtimine (ENG), mag

Kristi Liivamägi

737 6317

kristi.liivamagi@ut.ee

Strateegiline juhtimine, mag; Turundus ja finantsjuhtimine, mag; Ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine mag

Kersti Kurri

737 6313

kersti.kurri@ut.ee

Psühholoogia instituut

Psühholoogia, bak, mag, dok

Marju Tammiste

737 5902

marju.tammiste@ut.ee

Psühholoogia täiendusõppijad Kertu Ird 737 5903 kertu.ird@ut.ee

Õigusteaduskond

Õigusteadus, bak, mag (Tartu, päevaõpe)

Sirli Soomlais

737 5390

sirli.soomlais@ut.ee

Õigusteadus, bak, mag (Tartu, sessioonõpe)

Maiu Salmistu

737 5397

maiu.salmistu@ut.ee

Õigusteadus, dok

Katri Holst

737 6062

katri.holst@ut.ee

Infotehnoloogiaõigus (ENG, Tartu), mag

Sille Dammann

737 6065

sille.dammann@ut.ee

Rahvusvaheline õigus ja inimõigused (ENG Tallinn), mag; Õigusteadus, bak, mag (Tallinn, päevaõpe)

Ille Peek

627 1871

ille.peek@ut.ee

Rahvusvaheline õigus ja inimõigused (ENG Tallinn), mag; Õigusteadus, bak (Tallinn, päevaõpe)

Lehte Leesik

627 1892

lehte.leesik@ut.ee

Õigusteadus, mag (Tallinn, sessioonõpe)

Piret Murel

627 1880

piret.murel@ut.ee

Õigusteadus, bak (Tallinn, sessioonõpe)

Merle Ojasalu

627 1874
 

merle.ojasalu@ut.ee

Ühiskonnateaduste instituut

Infokorraldus, rak; Infoühiskond ja sotsiaalne heaolu, bak; Sotsiaalpoliitika ja sotsiaaltöö, mag; Sotsioloogia, mag

Virge Näkk

737 5935

virge.nakk@ut.ee

Ajakirjandus ja kommunikatsioon, bak, mag; Juhtimis- ja digikommunikatsioon, mag; Info- ja teadmusjuhtimine, mag

Nele Nemvalts

737 5355

nele.nemvalts@ut.ee

Muutuste juhtimine ühiskonnas, mag; Kogukondade arendamine ja sotsiaalne heaolu, mag; Ühiskonna ja infoprotsesside analüüs, mag Kristi Juurik

737 5355

kristi.juurik@ut.ee

Meedia ja kommunikatsioon, dok; Sotsioloogia, dok

Maiu Reinhold

737 5697

maiu.reinhold@ut.ee

Narva kolledž

Ettevõtlus ja projektijuhtimine, rak; Humanitaarained mitmekeelses koolis, bak; Humanitaarainete õpetaja mitmekeelses koolis, mag; Infotehnoloogiliste süsteemide arendus, rak; Klassiõpetaja mitmekeelses koolis, int; Koolieelse lasteasutuse õpetaja mitmekeelses õppekeskkonnas, bak; Noorsootöö, rak

Natalia Kravtšenko

740 1907

natalia.kravtsenko@ut.ee

Maarja Mai Lõokene 740 1909 maarja-mai.lookene@ut.ee

Pärnu kolledž

Ettevõtlus ja projektijuhtimine, rak, päevaõpe; Turismi- ja hotelliettevõtlus, rak, päevaõpe; Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus, rak, päevaõpe; Heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimine (ENG), mag;

Urve Tammann

445 0547

urve.tammann@ut.ee

Helen Viik 445 0537 helen.viik@ut.ee
Ettevõtlus ja projektijuhtimine, rak, sessioonõpe; Turismi- ja hotelliettevõtlus, rak, sessioonõpe; Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus, rak, sessioonõpe Karin Akk 445 0521 karin.akk@ut.ee
Teenuste disain ja juhtimine, mag Sülvi Mölder   sulvi.molder@ut.ee

Õppekavad meditsiiniteaduste valdkonnas

Õppekava nõustaja

Telefon

E-post

Arstiteadus (EST ja ENG), int, dok; Farmaatsia, dok; Neuroteadused, dok; Proviisor, int; Hambaarstiteadus, int

Liina Pärnamäe

737 5328
 

liina.parnamae@ut.ee

Kadri Veeperv 737 5328 kadri.veeperv@ut.ee

Peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut

Rahvatervishoid, mag

Sirly Napritson

737 4190

sirly.napritson@ut.ee

Õendusteadus, mag

Ede Kärner

737 4181

ede.karner@ut.ee

Sporditeaduste ja füsioteraapia instituut

Füsioteraapia, bak, mag; Kehaline kasvatus ja sport, bak, mag (päevaõpe); Liikumis- ja sporditeadused, dok

Margit Mägimets

737 5360

margit.magimets@ut.ee

Kehaline kasvatus ja sport, bak, mag (sessioonõpe)

Merle Rehand

737 5362

merle.rehand@ut.ee

Õppekavad loodus- ja täppisteaduste valdkonnas

Õppekava nõustaja

Telefon

E-post

Arvutiteaduse instituut

Informaatika, bak; Infotehnoloogia mitteinformaatikutele, mag

Liivi Luik

737 5862

ati.study@ut.ee

Informaatika (ENG), mag; Tarkvaratehnika (ENG), mag; Küberkaitse (ENG), mag; Andmeteadus, mag 

Maarja Kungla

737 5864

ati.study@ut.ee

Informaatika, dok Eeva Kilk 737 6421 ati.phd@ut.ee

Füüsika instituut

Füüsika, keemia ja materjaliteadus, bak; Füüsika, mag, dok; Materjaliteadus, mag, dok; Materjaliteadus ja tehnoloogia (ENG), mag

Galina Posmetuhhova

737 5523

galina.posmetuhhova@ut.ee

Keemia instituut

Füüsika, keemia ja materjaliteadus, bak; Keemia, mag, dok; Molekulaartehnoloogia, dok; Analüütiline keemia (ENG), mag; Rakenduslik mõõteteadus (ENG), mag

Urve Soonets

737 5235

urve.soonets@ut.ee

Matemaatika ja statistika instituut

Matemaatika, bak, dok; Matemaatiline statistika, bak, dok; Matemaatika- ja informaatikaõpetaja, mag; Kindlustus- ja finantsmatemaatika (ENG), mag; Matemaatika ja statistika, mag

Svetlana Saprõkova

737 5863

svetlana.saprokova@ut.ee

Kelli Kalda 737 5453 kelli.kalda@ut.ee

Molekulaar- ja rakubioloogia instituut

Geenitehnoloogia, bak, mag; Biomeditsiin, mag; Molekulaarsed bioteadused, mag

Janika Vana

737 5027

janika.vana@ut.ee

Geenitehnoloogia, dok; Molekulaar- ja rakubioloogia, dok

Lilian Kadaja-Saarepuu

737 5883

lilian.kadaja@ut.ee

Tehnoloogiainstituut

Loodusteadused ja tehnoloogia (ENG), bak; Biotehnika (ENG), mag

Anneli Schön

737 5043

anneli.schon@ut.ee

Arvutitehnika, bak; Arvutitehnika ja robootika (ENG), mag Liina Katherine Viikmaa 737 4882 liina.viikmaa@ut.ee
Tehnika ja tehnoloogia, dok Anneli Schön 737 5043 anneli.schon@ut.ee
  Liina Katherine Viikmaa 737 4882 liina.viikmaa@ut.ee

Ökoloogia ja maateaduste instituut

Bioloogia ja elustiku kaitse, bak; Bioloogia, mag; Bioloogia ja ökoinnovatisoon, mag; Ökoloogia ning elustiku kaitse, mag; Keskkonnatehnoloogia, dok; Zooloogia ja hüdrobioloogia, dok

Margret Sisask

737 5835

margret.sisask@ut.ee

Ökoloogia ning elustiku kaitse, mag; Botaanika ja ökoloogia, dok

Kersti Püssa

737 6381

kersti.pussa@ut.ee

Geograafia, bak, mag, dok; Keskkonnatehnoloogia, mag; Linnastunud ühiskonna geoinformaatika (ENG), mag

Heli Raagmaa

737 5816

heli.raagmaa@ut.ee

Geoloogia ja keskkonnatehnoloogia, bak; Geoloogia, mag, dok; Keskkonnatehnoloogia, mag

Liili Laan

737 5891

liili.laan@ut.ee

Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja, mag; Haridusteadus, dok

Moonika Teppo

737 5082

moonika.teppo@ut.ee

Jaga
17.01.2022
#õppimine

Utrechti võrgustiku uurimisstipendium magistrantidele ja doktorantidele

Utrechti võrgustik (Utrecht Network) on 30 Euroopa Ülikoolist koosnev võrgustik. Eestist kuulub sellesse Tartu Ülikool.

Jaga
05.01.2022
#ettevõtlus #koostöö #õppimine

Praktikamess „Tõmbejõud“

16. veebruaril toimub Pärnu kolledžis praktikamess „Tõmbejõud“, mis viib kokku praktikakoha ja Pärnu kolledži praktikandi ning tulevase töötaja ja tööandja. 

Jaga
05.01.2022