Jaapani suursaadik Yukihiko Matsumura külastas Tartu Ülikooli

Jaapani uus suursaadik Yukihiko Matsumura kohtus 2. veebruaril Tartu Ülikooli rektori Toomas Asseriga ning külastas Delta keskust ja raamatukogu.

Suursaadik kohtus esmalt Delta keskuses ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse juhataja Kristel Reimi ning rahvusvaheliste ettevõtlussuhete juhi Peeter Lembit Nieländeriga. Seejärel võõrustas suursaadikut rektor Toomas Asser.

Lisaks külastas Yukihiko Matsumura ülikooli raamatukogu ja andis seal üle Jaapani raamatuannetuse.

Tartu visiidi lõpetas suursaadik Tartu Teaduspargis.

Pildil Jaapani suursaadik Yukihiko Matsumura ja Tartu Ülikooli rektor Toomas Asser. Foto Sirje Üprus

Foto on dekoratiivne

Tartu Ülikool tihendab koostööd Ida-Virumaa gümnaasiumidega

26. veebruaril uuendasid Tartu Ülikool ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla koostöölepingut. Lepingule kirjutasid Tartu Ülikooli senati saalis alla Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu ja Tartu Ülikooli rektor Toomas Asser.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja Tartu Ülikool uuendasid koostöölepingut

üti

Avalik loeng desinformatsiooni kujundamisest sotsiaalmeedias