Autor:
Pixabay

Kandideeri Enlighti õpetamise ja õppimise auhinnale

Tartu Ülikooli õppejõud saavad esitada oma kursuse Enlighti 2023. aasta õpetamise ja õppimise auhinnale, mis antakse üle Bordeaux’s 11.–13. oktoobrini toimuval konverentsil. Tänavuse konverentsi keskne teema on üliõpilaste võimestamine. 

Enlighti õpetamise ja õppimise auhinnaga tunnustatakse kursuseid, milles rakendatakse uuenduslikke rahvusvahelisi pedagoogilisi meetodeid, mis seostuvad Enlighti hariduslike eesmärkidega. Iga Enlighti ülikool saab kandideerida ühe ainekursusega. Auhinnale saab esitada kursuseid, mitte isikuid, sest see annab võimaluse tunnustada tervet töörühma. Auhinnaks on Enlighti aasta kursuse tiitel. Tunnustatakse ka teise ja kolmanda koha võitjaid. 

Kandideerimisdokumendid ja -nõuded on kirjas juhendis. TÜ töötajatel tuleb kandideerimiseks saata vajalikud dokumendid e-posti aadressil enlight@ut.ee hiljemalt 20. juunil. Auhind antakse üle Enlighti kolmandal õpetamise ja õppimise konverentsil. 

Rohkem infot auhinna ja konverentsi kohta on Enlighti kodulehel. Loe ka eelmise aasta konverentsi muljetest ja Enlightist

#Tartu2024 #kultuur
Loodusfestival toimub 7.–11. juunini.

Urmas Kõljalg ja Jüri Sild tutvustavad botaanikaaia väliekspositsiooni põnevamaid aardeid

#tunnustamine
Aasta tudengisõbra tiitli pälvis rektor Toomas Asser.

Rektor Toomas Asserit ja arvutiteaduse instituuti tunnustati võrgustiku Ole Rohkem auhinnagalal

#kultuur #teadus
Loodusfestival toimub 7.–11. juunini.

Tartu Ülikooli botaanikaaia 220aastane ajalugu rullub lahti näitusel „Roheline varakamber“