Autor:
Maarja Roosi

Osale Enlighti õpetamise ja õppimise konverentsil

Tartu Ülikooli töötajad ja üliõpilased on oodatud kandideerima Enlighti 2024. aasta õpetamise ja õppimise konverentsile, mis toimub Tartus 7.–9. oktoobrini. Tänavuse konverentsi teema on innovatsioon ja loovus kõrghariduses.

Iga-aastasel Enlighti üritusel saavad osaleda õppejõud, programmijuhid, haridustehnoloogid, üliõpilased ja välispartnerid. Konverentsile oodatakse Tartu Ülikoolist 20 osalejat. Kandideerida saab veebivormis 15. maist 10. juunini. Osalejaid teavitatakse tulemustest hiljemalt 21. juunil.

Konverentsil jagatakse kogemusi ja ideid, kuidas ühendada uuenduslikud õpetamis- ja õppimisviisid Enlighti hariduslike eesmärkidega. Esinejad nii Tartu Ülikoolist kui ka partnerülikoolidest juhivad töötube ja ümarlaudu ning teevad ettekandeid ja posteresitlusi. Kõik ettekanded ja töötoad toimuvad Tartu Ülikoolis kohapeal.

Üritusel antakse välja ka Enlighti õpetamise ja õppimise auhind. Sellega tunnustatakse õppeaineid, milles rakendatakse uuenduslikke õpetamisviise, mis seostuvad võrgustiku õppimist ja õpetamist puudutavate eesmärkidega.

Rohkem infot konverentsi kohta on Enlighti kodulehel. Loe ka eelmise aasta konverentsil osalenute muljeid

Soome lipp

Soome president Alexander Stubb külastab Tartu Ülikooli

SAIS - Tartu Ülikool